• Oferty
  • Brand Stories
  • Rocket Space

Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
Junior Sales Manager
Sales
Ailleron SA

Ailleron SA
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Ailleron SA
Ailleron SA

We make financial experiences easy and enjoyable for everyone. We want to be the first-choice software partner for all financial companies. Ailleron’s products are changing the digital world. Now your actions can change it, too. Join us!

Wymagane umiejętności
sprzedaż
sprzedaż usług IT
rynek polski
rynek CEE
angielski
Friendly offer
Opis stanowiska

W związku z rozwojem struktur sprzedaży firmy poszukujemy kreatywnej, samodzielnej, ambitnej i zaangażowanej osoby, gotowej do podjęcia wyzwań związanych z rozwojem biznesu zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym, w zakresie sprzedaży platformy LiveBank. Szukamy osoby, która będzie aktywnie poszerzać nasze możliwości rozwoju na stanowisku Junior Sales Manager w regionie CEE i APAC.

Miejsce pracy: Kraków, Al. Jana Pawła II 43B

W czym będziesz uczestniczyć?

  • Aktywne działania nakierowane na pozyskanie nowych klientów dla platformy LiveBank
  • Kreowanie i budowanie relacji z obecnymi Klientami, korzystającymi z platformy LiveBank
  • Współtworzenie strategii rozwoju LiveBank
  • Efektywna realizacja założonych celów sprzedażowych zarówno finansowych jak i poza finansowych

Co oferujemy?

  • Wejście w świat międzynarodowej sprzedaży i prowadzenia biznesu – zapewniamy brak nudy
  • Sprzedaż innowacyjnego rozwiązania – LiveBank
  • Duży wpływ na własną pracę
  • Wsparcie w adaptacji się w nowym środowisku pracy
  • Rozwój, poprzez dostęp do oferty szkoleniowej i współpracę z doświadczonym zespołem specjalistów w swoich dziedzinach
  • Elastyczny czas pracy
  • Możliwość pracy hybrydowej
  • Wsparcie w działaniu w zakresie wiedzy sprzedażowej, produktowej oraz technologicznej

Czego oczekujemy?

  • Wyższe wykształcenie w kierunkach Ekonomia, Bankowość i Finanse, Handel Zagraniczny lub IT
  • Mile widziane doświadczenia zawodowe w sprzedaży produktów lub/i usług IT,
  • Gotowości i otwartości do podjęcia nowych wyzwań i nauki
  • Entuzjazmu i profesjonalizmu w działaniu
  • Pozytywnego nastawienia do swoich zadań oraz do pracy w zespole
  • Zaangażowania w realizacji wyznaczonych celów oraz poczucia odpowiedzialności za powierzone zadania
  • Doświadczenia w sprzedaży usług i produktów IT dla sektora finansowego – będzie dodatkowym atutem
  • Znajomości języka angielskiego – minimum poziom B2
  • Gotowości do zagranicznych podróży służbowych