Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Copywriter z obsługą social media
new
Marketing
Alicja Fitness Motivation

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
Wymagane umiejętności
copywriting
dobra organizacja pracy
kreatywność
marketing
praca w grupie
socialmedia
skuteczna komunikacja
e-commerce
Opis stanowiska

Jesteśmy organizacją, która od prawie 10 lat pomaga kobietom w zakresie diety, treningu i suplementacji. Właścicielem firmy jest Alicja Janowicz, jedna z najlepszych specjalistek od metamorfoz kobiecych sylwetek, zdrowia i jakości życia w Polsce. Wspólnie tworzymy zespół ALICJA FITNESS MOTIVATION oraz markę KWB, w skład której wchodzą suplementy diety, produkty spożywcze, odzież i akcesoria sportowe. Najlepiej otwórz swoją ulubioną przeglądarkę lub skorzystaj z Facebooka/Instagrama, wpisz frazę "Alicja Fitness" lub "Alicja Janowicz", a przekonasz się czym się zajmujemy i jak działamy. Uwierz nam na słowo – to, co zobaczysz, nie oddaje tego jak prężnie działamy, a już na pewno nie oddaje naszych celów i ambicji. Te poznasz, gdy zostaniesz częścią naszego zespołu.

I właśnie teraz masz na to szansę, bo aktualnie chcemy powiększyć zespół o osobę, która obejmie stanowisko Copywritera (z umiejętnością obsługi social media)

Jeżeli dołączysz do naszego zespołu będziesz zajmował się:

  • tworzeniem i recyklingiem treści (umiejętność copywritingu jest wymagana)
  • wspieraniem Alicji w działaniach w social mediach (facebook, instagram, tik tok, youtube, pinterest)
  • prowadzeniem profili marki KWB w social mediach (umiejętność montażu filmów i tworzenia grafik mile widziana, ale nie jest koniecznością)
  • wsparciem działań związanych z mailingiem

Tak naprawdę to gdy dołączysz do naszego zespołu i staniesz się jego integralną częścią będziesz razem z nami rozwijał organizację i wspierał Alicję w działaniach mających na celu poprawę kobiecych sylwetek, zdrowia i jakości życia.

Czego od Ciebie potrzebujemy:

  • wiedzy w zakresie swoich potencjalnych obowiązków (patrz wyżej)
  • interesowaniem się nowinkami, dotyczącymi social mediów i działań marketingowych
  • zaangażowania i chęci do nauki (zapewniamy, że będziesz mieć się od kogo uczyć)
  • odpowiedzialności i odwagi w działaniach
  • ambicji i chęci rozwoju umiejętności przydatnych w naszej organizacji
  • dobrej organizacji pracy i uczciwości
  • wysokiej kultury osobistej i umiejętności pracy w zespołu
  • doświadczenie jest mile widziane, ale jego brak nie przekreśla Twoich szans!

Tylko i aż tyle. Reszty Cię nauczymy 😊

Co możemy Ci zaoferować:

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • dodatkowe bonusy finansowe uwzględniające wkład w projekt
  • umowę o pracę lub umowę B2B (jak wolisz)
  • stabilne zatrudnienie
  • olbrzymie możliwości awansu i rozwoju
  • dobry sprzęt (chyba że chcesz pracować na swoim)
  • pracę zdalną, stacjonarną lub w systemie hybrydowym (Ty decydujesz)
  • dostęp do odpowiednich programów i ciekawych szkoleń
  • pracę w organizacji, która mocno stawia na rozwój i ponad wszystko ceni sobie jakość
  • pracę przy bardzo ciekawych projektach z bardzo ciekawymi ludźmi
  • pracę w fajnym zespole i inspirujące integracje
  • bezpośrednią pracę u boku Alicji Janowicz
  • 50% rabatu na wszystkie produkty marki KWB i Shelee cosmetics
  • darmowe konsultacje zakresu poprawy zdrowia, sylwetki i jakości życia

Proces rekrutacyjny poprowadzi Manager Zespołu Online Paulina wraz z naszym CEO Robertem Ignysiem. Znajdziesz go na Linkedin i Instagram (taki sympatyczny Pan z brodą). Razem z Alicją od początku tworzą projekt Alicja Fitness Motivation. Gwarantujemy, że od tej trójki nauczysz się wielu nowych rzeczy, a praca z resztą naszego zespołu będzie dla Ciebie ciekawa i rozwijająca.

Mając na uwadze naszą ostatnią rekrutację i lawinę ofert zastrzegamy, że odpowiemy jedynie na wybrane zgłoszenia.