Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
Employer Branding Manager
new
HR
AmRest Sp. z o.o.

Wrocław
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Employer Branding
HR
Opis stanowiska

Twoje wyzwania:

  • Planowanie oraz wdrażanie globalnej strategii employer brandingowej dla marek franczyzowych AmRest (KFC, Pizza Hut, Burger King & Starbucks) w celu budowania świadomości marki pracodawcy na naszych rynkach,
  • Planowanie kalendarzy aktywności EB we współpracy z Country HR Managerami oraz lokalnymi zespołami HR,
  • Prowadzenie kanałów social media marek AmRest, tworzenie atrakcyjnych treści prezentujących naszą kulturę organizacyjną,
  • Tworzenie i bieżące aktualizowanie materiałów employer brandingowych, zgodnie ze standardami komunikacji AmRest,
  • Wspieranie zespołów Talent Acquisition poprzez opracowywanie strategii sourcingu, prowadzenie kampanii rekrutacyjnych i aktualizacja treści na zakładkach „Kariera”,
  • Prowadzenie głównych projektów w obszarze employer brandingu, udzielanie wsparcia w komunikacji i realizacji projektu.

Twoje doświadczenie i umiejętności:

  • Pasja do budowania marki pracodawcy oraz marketingu rekrutacyjnego,
  • Doświadczenie w obszarze employer brandingu,
  • Zmysł estetyczny, umiejętność tworzenia kreacji w programach Canva, PowerPoint i innych,
  • Komunikatywność oraz umiejętność tworzenia angażującego contentu,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. C1 (w mowie i piśmie),
  • Umiejętność zarządzania projektem – dobra organizacja pracy, zdolność priorytetyzowania, zarządzania zadaniami oraz egzekwowania
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne,
  • Postawa proaktywna oraz samodzielność,
  • Zaangażowanie we budowanie inkluzywnej i zróżnicowanej kultury (diversity & inclusion).

Oferujemy:

  • Będziesz kontynuować rozwój zawodowy w organizacji o globalnym zasięgu, która w 2021 roku znalazła się na liście World’s Best Employers (The Forbes & Statista),
  • Otrzymasz ambitne i samodzielne zadania, budujące cenne doświadczenie zawodowe w organizacji pielęgnującej kulturę dzielenia się wiedzą,
  • Dołączysz do kreatywnego, międzynarodowego zespołu w którym panuje luźna atmosfera
  • Otrzymasz umowę o pracę, premię roczną oraz pakiet benefitów (m.in. karta Multisport, prywatna opieka medyczna, zniżki do naszych restauracji oraz kawiarni),
  • Będziesz pracować tak, jak lubisz – w modelu hybrydowym lub w 100% zdalnie, zawsze w elastycznych godzinach.