Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
Konsultant Dynamics w zakresie logistyki i finansów
new
Finanse
ANEGIS SP. Z O.O

Warszawa
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
Umiejętności
Wymagane
język angielski
finanse
logistyka
ERP
Opcjonalne
Opis stanowiska

Junior Consultant – Staż w obszarze logistyki lub finansów

Lokalizacja: Wrocław, Sieradz, Warszawa.

W naszym zespole pracują certyfikowani, doświadczeni eksperci i trenerzy. Jeśli jesteś gotowy na nowe wyzwania i widzisz się w roli młodszego konsultanta - zgłoś się do nas!

Otrzymasz dostęp do unikalnej wiedzy i trafisz pod skrzydła najlepszych specjalistów w branży.

Jako konsultant możesz rozwijać się w różnych kierunkach. Praca konsultanta ERP to zarówno część stricte IT, jak i strona miękka bardziej biznesowa. Dana osoba może wybrać zarządzanie projektami, analizę biznesową lub zostać po prostu wybitnym specjalistą, ekspertem w konkretnej dziedzinie. Konsultant przede wszystkim obsługuje dany system ERP we współpracy z klientem, który z tego oprogramowania korzysta. Zawód konsultanta ERP jest przeznaczony dla osób, które oprócz zainteresowania stroną IT, cenią sobie kontakt z klientem i podejmują się wszelkich wyzwań, które z niego wynikają.

Jest to świetna alternatywa dla osób, które szukają właśnie tego balansu pomiędzy IT, a biznesem.

Oczekiwania:

  • Student/studentka na kierunku ekonomicznym, matematycznym, informatycznym lub pokrewnym (logistyka, produkcja)
  • Znajomość języka angielskiego (praca w anglojęzycznym środowisku)
  • Mile widziana znajomość Microsoft Dynamics 365
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Osoba ambitna, lubiąca podejmować nowe wyzwania zawodowe
  • Zainteresowanie systemami ERP oraz branżą IT

Oferujemy:

  • Pracę zdalną/hybrydową bądź całkowicie na miejscu
  • Zatrudnienie w oparciu o płatny staż/praktykę (możliwość dalszej współpracy po stażu)
  • Perspektywę wejścia na rynek IT
  • Elastyczny czas pracy
  • Udział w prestiżowych projektach międzynarodowych
  • Pracę z wyspecjalizowanymi konsultantami Microsoft Dynamics 365