Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Inżynier Procesu
new
Inżynieria
APATOR SA

APATOR SA
Łysomice
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Microsoft Excel
Microsoft Office
Lean
Six Sigma
PDCA Kaizen
Mile widziane
ERP
Angielski
Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:

  • Nadzór i optymalizacja procesów produkcyjnych
  • Modyfikowanie, optymalizowanie i wdrażanie nowych urządzeń i procesów
  • Zapobieganie niezgodnościom w procesie i produkcie, ustalanie ich przyczyn
  • Analiza efektywności wykorzystania parku maszynowego, podnoszenie wydajności procesów oraz dostosowywanie wydajności do potrzeb produkcyjnych
  • Poszukiwanie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań produkcyjnych w zakresie wtrysku
  • Przygotowywanie i aktualizowanie dokumentacji procesów produkcyjnych
  • Udział w projektach rozwojowych

Jesteś idealnym kandydatem jeśli posiadasz:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: przetwórstwo tworzyw sztucznych, chemiczne, inżynieria produkcji, inżynieria materiałowa)
  • Wiedza z zakresu przetwórstwa tworzyw sztucznych metodą wtrysku oraz podstaw budowy form wtryskowych
  • Wiedza z zakresu automatyzacji procesów wtrysku
  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
  • Znajomość narzędzi LEAN, Six Sigma, PDCA Kaizen i zarządzania projektami
  • Umiejętność pracy w zespole, kreatywność, dokładność
  • Analityczny zmysł, umiejętność analizy przypadków i wyciągania wniosków

Mile widziane:

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Znajomość programów klasy ERP
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

To oferujemy:

  • Elastyczny czas pracy
  • Otwartość na nowe rozwiązania i wprowadzanie innowacji
  • Satysfakcję z udziału w zadaniach mających wpływ na kształt całej organizacji
  • Pełną wyzwań pracę, która pozwoli Ci na wykorzystanie posiadanych kompetencji
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie na poziomie rynkowym oraz atrakcyjny pakiet benefitów

Benefity:

  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dostęp do aplikacji językowej
  • Dostęp do aplikacji z audiobookami i ebookami
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Dodatkowe świadczenia socjalne zgodnie z ZFŚS
  • Ubezpieczenie na życie