• Oferty
  • Brand Stories
  • Rocket Space

Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
Construction Project Manager
new
Inżynieria
ARCADIS

ARCADIS
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
ARCADIS
ARCADIS

Koncentrujemy się na zatrudnieniu, angażowaniu i rozwoju osób, które podzielają naszą pasję i chęć poprawy jakości życia na całym świecie. W ramach współpracy z nami będziesz miał okazję kształtować cały świat.

Wymagane umiejętności
angielski
ms office
wykształcenie wyższe
Opis stanowiska

CONSTRUCTION PROJECT MANAGER

Zakres obowiązków:

  • Samodzielne prowadzenie inwestycji budowlanych pod względem organizacyjnym, formalnym i finansowym;
  • Bezpośredni kontakt i prowadzenie ustaleń z Inwestorem oraz innymi uczestnikami przedsięwzięcia;
  • Organizacja i przeprowadzanie postępowań przetargowych i negocjacje z wykonawcami;
  • Prowadzenie spotkań, narad technicznych, etc.;
  • Doradztwo Klientowi w zakresie prowadzonej inwestycji, wyboru rozwiązań technicznych lub procedowań formalnych;
  • Uczestnictwo w przeglądach technicznych budynków i sporządzanie raportów Technical Due Diligence w języku angielskim.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Doświadczenie w roli Inżyniera Budowy lub pełnieniu funkcji Kierownika Budowy;
  • Doświadczenie w realizacji projektów przemysłowych i logistycznych stanowi bardzo duży atut;
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjnej bez ograniczeń oraz przynależność do Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa;
  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu inwestycji budowlanych pod względem organizacyjnym, formalnym i finansowym lub co najmniej 2-letnie doświadczenie we wsparciu Kierownika Projektu, np. w roli Asystenta Kierownika Projektu;
  • Doświadczenie w organizacji przetargów, przeprowadzaniu negocjacji z wykonawcami. Analiza przetargów i wybór wykonawców;
  • Uczestniczenie i reprezentowanie firmy w spotkaniach i kontaktach z inwestorem oraz z firmami budowlanymi;
  • Zaawansowane zrozumienie technicznych aspektów projektów;
  • Praktyczna wiedza z zakresu stosowania polskiego prawa budowlanego, przepisów technicznych oraz norm;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie również w zakresie słownictwa budowlanego, umożliwiająca swobodną komunikację oraz pisanie raportów technicznych w tym języku. Doświadczenie w pracy w języku angielskim, w szczególności w zakresie kontaktu z uczestnikami procesu budowlanego oraz Inwestorem stanowi poważny atut;
  • Doświadczenie w przeglądach technicznych budynków oraz przygotowywaniu raportów TDD (Technical Due Diligence) stanowi dodatkowy atut;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Umiejętność pracy w zespole oraz wysokie umiejętności organizacyjne i interpersonalne;
  • Duża motywacja i zaangażowanie w wykonywaną pracę;
  • Prawo jazdy kat. B oraz mobilność.

Oferujemy:

  • Możliwość prowadzenia ciekawych i skomplikowanych technicznie projektów budowlanych (przemysł, logistyka, projekty mieszkaniowe).
  • Wsparcie i rozwój w ramach bardzo doświadczonego zespołu specjalistów Arcadis.
  • Praca dla powszechnie rozpoznawalnych klientów międzynarodowych.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów (pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe od NNW, karta Multisport lub Sodexo Pass, program wsparcia pracowników Workplace Options).