Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
Social Media Specialist
new
Marketing
Ari 10

Ari 10
Poznań
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Specjalista/Mid
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca z biura
Umiejętności
Wymagane
socialmedia
Opcjonalne
Opis stanowiska

Jesteśmy ARI10 i z walutami cyfrowymi działamy już od 2017 roku. Ułatwiamy przejście z tradycyjnego do nowoczesnego systemu finansowego. Wszystko po to, by nasi klienci mogli bezpiecznie korzystać z narzędzi inwestycyjnych XXI wieku.

Gdy rynek potrzebuje rozwiązań, my je dostarczamy! Ta prosta filozofia pozwoliła nam osiągnąć sukces i stworzyć kompleksowe portfolio usług związanych ze światem walut cyfrowych.

Wybierz mądrze! Dołącz do Ari10.

 👉 https://www.youtube.com/watch?v=5TqX6Yp9oJ0&t=3s 👈

Aktualnie poszukujemy osoby, która będzie wspierać nasz zespół w przygotowywaniu treści do social media (pisanych oraz krótkich materiałów wideo, jak stories).

Główne zadania na tym stanowisku to:

  • redagowanie i publikowanie postów w social media,
  • kreowanie pozytywnego wizerunku marki,
  • interakcja i aktywizowanie użytkowników mediów społecznościowych,
  • moderowanie komentarzy,
  • umiejętności planowania kampanii marketingowych,
  • briefing i współpraca ze studiem graficznym.

Masz szansę współpracować z prawdziwymi ekspertami rynku finansowego i wdrożyć się w świat krypto!

Poniżej nasze oczekiwania:

  • minimum roczne doświadczenie w tworzeniu treści na potrzeby mediów społecznościowych (w języku polskim i angielskim),
  • znajomość technik pisania w mediach społecznościowych (rozróżnienie ze względu na specyfikę danego kanału),
  • kreatywność,
  • umiejętność i odwaga w tworzeniu krótkich form wideo (np. stories) ze swoją osobą (przykład - szybki update co się dzieję w naszym biurze).

Będziesz dla nas idealnym kandydatem jeśli:

  • lubisz i rozumiesz, jak działają współczesne media społecznościowe,
  • masz już doświadczenie związane z działaniami reklamowymi w social media,
  • lubisz wychodzić z inicjatywą,
  • jesteś pogodną i dobrze zorganizowaną osobą, dla której ważna jest praca zespołowa.

Warunki konieczne:

  • język angielski płynny w mowie i piśmie,
  • znajomość kanałów - Facebook, Linkedin, Instagram, Youtube , Tik Tok - w zakresie tworzenia i zarządzania contentem,
  • chęć nauki i rozwoju w branży finansowej (krypto),
  • faktyczne zainteresowanie światem mediów społecznościowych, śledzenie trendów i nowych możliwości w tym obszarze,
  • komunikatywność, otwartość na ludzi i chęć zdobywania wiedzy.

Mile widziane:

  • zainteresowanie i wiedza na temat branży kryptowalut i blockchain,
  • doświadczenie w tworzeniu contentu dla branży finansowej/krypto.

Oferujemy:

  • pracę w luźnej atmosferze,
  • stabilne zatrudnienie,
  • rozwój i ogromny wpływ na wizerunek marki,
  • uczestnictwo w ciekawych, zróżnicowanych projektach i kampaniach social mediowych.