Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Junior Specialist ds. Marketingu
new
Marketing
CELEBRE SP. Z O.O.

Warszawa
4 000 PLNBrutto miesięcznie - UZ
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa zlecenia
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Angielski
kreatywność
multitasking
elastyczność
organizacja pracy
social media
copywriting
marketing
Opis stanowiska

CELEBRE AGENCY - jesteśmy agencją eventową 360.

Kochamy tworzyć emocje!

Jesteśmy agencją, która nie boi się ryzyka, która rozkręca nowe trendy zamiast za nimi podążać.

Jesteś gotowy/a na wskoczenie do naszego eventowego wiru, który wywraca świat do góry nogami ? Witaj w naszym zespole.

Poszukujemy energicznej osoby ze statusem studenta, pełnej pasji, która ma nie tylko świetny zmysł estetyczny ale jest kreatywna, ma lekkie pióro, zdolności analityczne i odwagę eksperymentowania.

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie w tworzeniu strategii marketingowej
  • pomoc przy planowaniu i wdrażaniu kampanii marketingowych
  • pomoc przy produkcji projektów, uczestnictwo w targach i wydarzeniach branżowych
  • zarządzanie treściami pod kątem SEO
  • współtworzenie ofert, prezentacji, moodboardów i prostych wizualizacji w CANVIE
  • monitorowanie trendów na rynku oraz działań konkurencji
  • aktywne wsparcie menadżerów marketingu
  • działania na kanałach social media
  • kontakt z dostawcami i podwykonawcami

To oferujemy

  • szkolenie przygotowujące Cię do pracy
  • pracę w kameralnym showroomie przy ul. Hożej 1 w Warszawie
  • Możliwość zdobycia cennych umiejętności i doświadczenia
  • prywatną opiekę medyczną
  • zniżki na produkty/usługi firmowe
  • na początek umowę zlecenie
  • elastyczne godziny pracy

Nie zapomnij o swoim CV

4 000 PLN

Brutto miesięcznie - UZ