Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. Kontraktów IT i Współpracy z Dostawcami
new
Support
Bank Millennium

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
it
Friendly offer
Opis stanowiska

Obowiązki:

  • Współpraca z krajowymi i zagranicznymi dostawcami sprzętu i usług IT w zakresie umów, zamówień, rozliczeń
  • Udział w procesie wyboru dostawców
  • Planowanie i realizacja procesu zarządzania umowami z dostawcami IT
  • Przygotowanie zapisów umów, konsultacje z działem prawnym
  • Przygotowywanie raportów, wycen i analiz (cyklicznych i ad-hoc)
  • Współpraca z wewnętrznymi i zewnętrznymi organami audytorskimi
  • Obsługa klientów wewnętrznych w zakresie realizacji ich potrzeb dotyczących sprzętu i usług IT

Wymagania:

  • Umiejętność sporządzania, weryfikowania i analizowania zapisów w umowach z dostawcami IT
  • Doświadczenie w planowaniu i realizacji procesu zarządzania umowami z dostawcami IT
  • Doświadczenie w procesie wyboru dostawców (w tym przygotowywania RFI/RFP)
  • Wiedza na temat rynku produktów i usług IT, w tym usług telekomunikacyjnych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym bieżącą komunikację (w mowie i w piśmie)
  • Bardzo dobra znajomość programów Excel i PowerPoint, poparta praktycznym doświadczeniem
  • Zdolności analityczne

Mile widziane:

  • Doświadczenie w obszarze prowadzenia analiz dotyczących produktów i usług IT (wyceny, analizy business case, porównywanie i analiza modeli licencyjnych oprogramowania, itp.)
  • Doświadczenie w zarządzaniu budżetem IT (OPEX i CAPEX)
  • Doświadczenie we wdrażaniu i/lub użytkowaniu rozwiązań klasy SAM
  • Doświadczenie w negocjowaniu kontraktów licencyjnych oprogramowania (np. Microsoft, Oracle, VMWare, RedHat)
  • Znajomość zagadnień FinOps
  • Doświadczenie w zakresie wyboru, kontraktowania i rozliczania dostawców usług telekomunikacyjnych
  • Praktyczna znajomość środowisk baz danych MS Access i SQL Server

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w międzynarodowej instytucji finansowej
  • Możliwości rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji
  • Kontakt z nowymi technologiami
  • Umowę o pracę oraz prywatną opiekę medyczną w ramach pakietu socjalnego
  • Pracowniczą kawiarnię ze zniżkami na oferowane napoje oraz posiłki