Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Junior Google Ads Specialist - (k/m)
Marketing
Beliani

Beliani
Szczecin
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Beliani
Beliani

Beliani is a successful online retailer from Switzerland with activities in 18 markets. We offer designer indoor and outdoor furniture for compelling prices over multiple distribution channels.

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
Angielski
analiza
komunikatywność
Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie, zarządzanie, analiza i optymalizacja kampanii Google Ads
  • Mierzenie i raportowanie skuteczności wszystkich kampanii marketingowych na różnych etapach lejka sprzedażowego (Google Ads i Bing)
  • Planowanie długoterminowych strategii marketingowych dostosowanych do celów biznesowych firmy
  • Współpraca z członkami zespołów marketingowych w celu osiągania tygodniowych i miesięcznych celów
  • Optymalizacja kampanii na podstawie analizy wyników, raportów branżowych i zachowań użytkowników
  • Poznawanie i wdrażanie nowych funkcjonalności Google Ads (Beta cards)
  • Kreowanie nowego kontentu reklamowego dla kanałów Display & Youtube we współpracy z działami Grafiki i Wideo

Nasze wymagania

  • Płynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny)
  • Zdolność analitycznego myślenia i interpretacji danych
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole i poczucie humoru
  • Atutem będzie doświadczenie w marketingu w obszarze tworzenia treści lub umiejętność briefowania kreacji marketingowych lub znajomości innych języków obcych

To oferujemy

  • Praca w międzynarodowym środowisku w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Praca w przyjemnej atmosferze
  • Możliwości rozwoju
  • Intensywne szkolenia we wszystkich obszarach, w których brakuje Ci doświadczenia
  • Biuro w samym centrum miasta
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowa o pracę na pełny etat
  • Elastyczny czas pracy
  • Pakiet prywatnej opieki zdrowotnej, także dla członków rodziny
  • Karta Multisport
  • Zniżka na zakup mebli
  • Dofinansowanie kursów językowych
  • Dofinansowanie profesjonalnych szkoleń i kursów
  • Dzień pizzy
  • Coroczna impreza firmowa
  • Integracje zespołu i firmy po godzinach pracy
  • Niekorporacyjna struktura firmy
  • Pakiet relokacyjny dla osób gotowych przeprowadzić się do Szczecina
  • 26 dni urlopu niezależnie od stażu pracy