Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
Specjalista/tka​ ds. Negocjacji i Analiz
new
Sales
Benefit Systems SA

Warszawa
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Umiejętności
Wymagane
MS Excel
analiza
Komunikatywność
Opcjonalne
Friendly offer
Opis stanowiska

Starsza Specjalistka / Starszy Specjalista​ ds. Negocjacji i Analiz

Na rozgrzewkę kilka pytań:

  • Możesz pochwalić się min. 3 – letnim doświadczeniem w opiece i sprzedaży/dosprzedaży do klientów biznesowych?
  • Nie dostajesz gęsiej skórki na spotkaniach z klientami, a sam kontakt z nimi powoduje u Ciebie wzrost poziomu endorfin?
  • Umiejętności negocjacyjne są Twoją mocną stroną?
  • Masz doświadczenie w ilościowej analizie danych sprzedażowych?
  • Bardzo dobrze radzisz sobie z MS Office, a MS Excel nie ma przed Tobą tajemnic?

Sprawdź swój codzienny plan treningowy:

  • Będziesz odpowiedzialny/a za cały proces renegocjacji kontraktów z klientem biznesowym we wsparciu zespołu sprzedażowego,
  • Codziennym wyzwaniem będzie wspieranie zespołów sprzedaży poprzez analitykę, argumentację oraz udział w spotkaniach z klientami w celu skutecznej renegocjacji obecnych kontraktów z klientem biznesowym,
  • Wyposażymy Cię w wiedzę o sposobach współpracy zespołów sprzedaży z klientami Benefit Systems,
  • Otrzymasz niezbędny ekwipunek potrzebny do efektywnej pracy,

Praca w Benefit Systems to sport drużynowy.

Możesz liczyć na nasze wsparcie!

  • Czeka na Ciebie umowa o pracę,
  • Otrzymasz pakiet szkoleń wdrożeniowych i rozwojowych,
  • Nasze biuro mieści się w Warszawie, przy Pl. Europejskim, blisko stacji metra Rondo Daszyńskiego,
  • Obecnie pracujemy w modelu hybrydowym,
  • Jesteśmy różni i lubimy wstawać o rożnych porach - pracę zaczynamy między 8:00 a 9:00 i cenimy sobie work-life balance,
  • Poziom energii uzupełniamy aromatyczną kawą i herbatą, a rano czekają na nas dofinansowanie do śniadania,
  • Na większy głód mamy 30 minutowe przerwy, które wliczamy do czasu pracy
  • - korzystamy wtedy z karty BenefitLunch,
  • Możesz skorzystać z platformy interaktywnej do nauki języka angielskiego,
  • Otrzymasz dodatkowe dni urlopu adekwatne do stażu pracy w Benefit Systems,
  • Mamy dla Ciebie kartę MultiSport oraz możliwość zakupu karty dla twoich najbliższych, a także zajęcia sportowe w biurze,
  • Mamy dla Ciebie prywatną opiekę medyczną oraz możesz dołączyć do grupowego ubezpieczenia,
  • Jako rodzic możesz skorzystać z dofinansowania do żłobków i przedszkoli oraz wyprawki do szkoły dla Twoich dzieci,
  • Dla naszych Pracowników i członków ich rodziny, którzy znaleźli się w trudnych sytuacjach, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym mamy dostęp do programu wsparcia psychologicznego i menadżerskiego EAP24,
  • Otrzymasz dostęp do programu kafeteryjnego MyBenefit z punktami, za które kupisz to czego Ci potrzeba oraz będziesz mieć dostęp do tańszych biletów do kina i teatru,
  • Na wsparcie całego zespołu możesz liczyć nie tylko w okresie wdrożenia,
  • W Benefit Systems Twój weekend będzie dłuższy – w piątki pracujemy krócej.