• Wszystkie ofertyElblągSprzedażZarządzanie sprzedażąRegionalny kierownik sprzedaży
    Regionalny kierownik sprzedaży
    new
    Sprzedaż
    Biuro Obsługi Finansowej Szkół ŻAK

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca mobilna

    Chcemy, aby nasi klienci znajdowali pracę w zawodzie. Zdobywali upragnione awanse albo po prostu - rozwijali swoją pasję. My jesteśmy drogą, która prowadzi do ostatecznej destynacji: SUKCES.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    wielozadaniowość

    zarządzanie zespołem

    zarządzanie sprzedażą

    negocjacje

    sprzedaż

    Opis stanowiska

    Pracodawcy szukają osób z konkretnymi umiejętnościami. Taka jest przyszłość. My wiemy o niej od 1998 roku – właśnie wtedy powstała nasza pierwsza placówka – Centrum Nauki i Biznesu Żak.

    Dzisiaj jesteśmy największą ogólnopolską firmą edukacyjną. W ponad 80 miastach Polski stworzyliśmy szkoły, w których wykwalifikowana kadra dydaktyczna i zaangażowani w działalność szkoły pracownicy administracyjni, tworzą zgrany, profesjonalny i oddany uczniom zespół.

    Jeśli spełniasz poniższe oczekiwania i chcesz dołączyć do naszego zespołu jako

    Nie zwlekaj, złóż swoją aplikację

    Opis stanowiska:

    • Bezpośrednie skuteczne zarządzanie grupą placówek handlowo-usługowych w regionie (obszar operacyjny to: Bydgoszcz, Elbląg, Kwidzyn, Toruń, Włocławek, Płock, Starogard, Grudziądz , Inowrocław )
    • Odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe i jakościowe
    • Odpowiedzialność za efektywność, rentowność podległych oddziałów
    • Poszukiwanie lokali do prowadzenia bieżącej działalności szkół
    • Weryfikacja umów handlowych, udział w negocjacjach
    • Współpraca z innymi działami: personalny, dotacji, finansowy, marketingowy
    • Monitorowanie i analiza danych rynkowych, działań konkurencji i wyników własnego regionu
    • Rekrutacja, organizacja i rozwój podległego Zespołu
    • Obsługa wewnętrznego systemu CRM

    Oczekiwania:

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku -warunek konieczny. (To nie jest praca przedstawiciela handlowego)
    • Umiejętność zarządzania podległym zespołem
    • Potencjał handlowy poparty co najmniej kilkuletnim doświadczeniem – konkretne sukcesy w sprzedaży usług/produktów
    • Doświadczenie w negocjacjach z partnerami biznesowymi wewnątrz i na zewnątrz organizacji
    • Silna orientacja na wynik
    • Doświadczenie w zarządzaniu siecią placówek w rozproszonej strukturze
    • Umiejętność motywowania i egzekwowania realizacji wyników ilościowych i jakościowych
    • Umiejętność pracy pod presją czasu
    • Wielozadaniowość to naturalne środowisko Twojego umysłu
    • Gotowość do podróży służbowych

    Oferujemy

    • Umowę o pracę
    • Wynagrodzenie stałe + atrakcyjny system premiowy
    • Dostęp do benefitów na korzystnych warunkach (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie)
    • Narzędzia pracy – samochód służbowy, telefon, laptop
    • Ciekawą pracę, która codziennie dostarczy nowych możliwości rozwoju.
    • Brak nudy – szeroki zakres obowiązków nie pozwalający na monotonię