Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Manager działu sprzedaży samochodów strefa Południe
new
Sales
BMW Sikora

BMW Sikora
Mikołów
Pełny etat
Doświadczenie
Manager/C level
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
prawo jazdy
praca w grupie
sprzedaż
zarządzanie
Rekrutacja
szkolenia
negocjacje
CRM
Opis stanowiska

Miejsce pracy: Mikołów

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za realizację planów sprzedażowych i jakościowych
  • zarządzanie stockiem pojazdów
  • rozwijanie sieci zakupów samochodów używanych danej marki
  • zarządzanie zespołem doradców sprzedaży
  • wyznaczanie, monitorowanie i realizacja celów sprzedażowych oraz jakościowych dla zespołu
  • rekrutacja i wdrażanie nowych pracowników
  • motywowanie, wspieranie oraz coaching zespołu
  • zarządzanie relacjami z Klientami własnymi oraz budowanie nowej bazy Klientów poprzez zespół sprzedażowy
  • wsparcie merytoryczne dla zespołu sprzedażowego
  • kreowanie pomysłów i wspieranie działań marketingowych
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku lokalnym

Nasze wymagania

  • znajomość branży motoryzacyjnej poparta kilkuletnim doświadczeniem na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedaży z wykorzystaniem lejka sprzedaży i narzędzi CRM
  • umiejętność zarządzania kilkuosobowym zespołem sprzedaży
  • silna motywacja własna do osiągania celów
  • wysokie kompetencje w rozwijaniu umiejętności sprzedażowych i negocjacyjnych zespołu
  • umiejętności rekrutacyjne i szkoleniowe
  • umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji
  • efektywna organizacja czasu pracy zespołu i swojego z wykorzystaniem narzędzi do planowania
  • umiejętność pracy zespołowej
  • czynne prawo jazdy kat. B

Co oferujemy

  • umowę o pracę
  • motywacyjny system wynagradzania w oparciu o obszary jakościowe i ilościowe
  • stabilność zatrudnienia w Grupie Sikora
  • zapewniamy pełen pakiet szkoleń dedykowanych stanowisku Kierownika Sprzedaży
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w różnorodnym i doświadczonym zespole
  • preferencyjne warunki na produkty i usługi firmy
  • pakiet ubezpieczenia zdrowotnego PZU
  • dopłata do pakietu sportowego