Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Customer Service Specialist
Support
Boom Media

Boom Media
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa zlecenia
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
skuteczna komunikacja
Angielski
dobra organizacja pracy
komunikatywność
Microsoft Office
Mile widziane
wordpress
copywriting
Sales
Opis stanowiska

BOOM MEDIA to właściciel dwóch marek: Muno Puzzle oraz Happy Pins, a także butikowa agencja marketingowa.

Marka Happy Pins powstała z miłości do detali i obdarowywania. Tworzymy kreatywne gadżety firmowe dla największych firm i instytucji w Polsce oraz dla międzynarodowych brandów :)

W MUNO tworzymy puzzle jakich jeszcze nie było! Kochamy sztukę, chcemy nakłaniać do kreatywnego spędzania czasu z przyjaciółmi i dawać powód, by przestawić swoje telefony w tryb offline. Współpracujemy z lokalnymi artystami, jesteśmy eco i dzielimy się naszymi pasjami. Tworzymy realizacje b2b dla topowych marek na rynku.

Do pracy przy projektach MunoPuzzle i Happy Pins szukamy komunikatywnej, rzetelnej osoby, która z chęcią dołączy do naszego teamu! 😊

Twoje obowiązki:

  • Obsługa klientów biznesowych i indywidualnych marek MUNO i Happy Pins w naszych kanałach komunikacji: telefon, mail, chat
  • Obsługa zamówień, płatności i zwrotów
  • Kontakt z magazynem wysyłkowym, kontrola stanów magazynowych
  • Kontakt z partnerami, podwykonawcami i koordynowanie zamówień
  • Stała współpraca z działem graficznym

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w obsłudze klienta lub w sprzedaży lub... po prostu życiowe "ogarnięcie" i umiejętność szybkiej nauki :)
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, lekkie pióro
  • Rzetelność i dobra organizacja pracy
  • Wyczucie stylu i kreatywność
  • Język angielski pozwalający na swobodną komunikację

Co oferujemy?

  • Wynagrodzenie podstawowe + premia od wyników
  • Udział i zdobywanie doświadczenia w pracy przy kreatywnych, ciekawych projektach
  • Możliwości rozwoju – sky is the limit 😊
  • Nieformalną, inspirującą atmosferę
  • Pracę hybrydową z opcją pracy w naszym warszawskim biurze na Wspólnej :)