• Oferty

Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
Launch Leader
new
Inżynieria
BorgWarner Mobility Poland

Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Specjalista/Mid
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
angielski
elastyczność
excel
kreatywność
komunikatywność
ms office
multitasking
Samodzielność
Opis stanowiska

Dywizja PowerDrive Systems (PDS) wspólnie budujemy naszą przyszłość – przyszłość eMobilności z najlepszymi talentami z całego świata. Fabryka BorgWarner w Błoniu jest jedną z najnowocześniejszych na świecie. Zajmujemy się w niej produkcją części zarówno dla pojazdów elektrycznych, hybrydowych jak i spalinowych. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom aktualnego rynku motoryzacji produkując między innymi inwertery, konwertery napięcia, a także systemy zarządzania bateriami.

Do Twoich obowiązków należeć będą:

  • Przygotowanie planów wdrożeń nowych projektów
  • Organizowanie przeglądów statusu nowych projektów
  • Definiowanie, ocena oraz eskalacja potencjalnego ryzyka w projekcie
  • Ścisła współpraca z Project Managerem i innymi funkcjami zaangażowanymi w nowe uruchomienia dla zakładu
  • Nadzór nad wdrożeniem nowych projektów w zakładzie produkcyjnym
  • Współpracę z Centrami Technicznymi w celu definiowania wymagań dotyczących prowadzonych projektów

 Oczekujemy w zamian:

  • Płynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Komunikatywność, otwartość na wyzwania
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy, umiejętność dobrej współpracy z zespołem, zdolności organizacyjne
  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: Mechanika i Budowa maszyn, Elektrotechnika, Zarzadzanie Produkcją
  • Bardzo dobra znajomość technik zarządzania projektami
  • Bardzo dobra znajomość środowiska Windows oraz pakietu MS Office (w szczególności: Excel, Outlook, MS Project)
  • Umiejętność pracy w trybie wielozadaniowym
  • Doświadczenie w zakresie zarządzania projektami w branży motoryzacyjnej
  • Umiejętność definiowania celów oraz ryzyka dla realizacji wdrożenia
  • Ścisła współpraca z takimi działaniami jak logistyka, finanse, jakość, inżynieria

 Mile widziane:

  • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku w Zakładzie Produkcyjnym

Oferujemy:

  • Pracę w nowoczesnym, zrobotyzowanym parku maszynowym
  • Pracę w systemie trzyzmianowym
  • Możliwość rozwoju zawodowego na stanowiskach inżynieryjnych
  • Klimatyzowaną halę produkcyjną z dużymi oknami
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, umowa o pracę
  • Bezpłatny transport do fabryki (trasy z Sochaczewa, Błonia, Żyrardowa, Leszna, Kampinosu, Warszawy)
  • Prywatną opiekę medyczną Medicover dla Pracownika i jego rodziny
  • Dofinansowania na święta, świąteczne prezenty dla dzieci pracowników
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia PZU
  • Szkolenie techniczne stanowiskowe i produktowe

Career Scam Disclaimer: BorgWarner makes no representations or guarantees regarding employment opportunities listed on any third-party website. To protect against career scams, job applicants should take the necessary precautions when interviewing for and accepting employment positions allegedly offered by BorgWarner. Applicants should never provide their Social Security numbers, birth dates, credit card numbers, bank account information or other private information when communicating with prospective employers or responding to employment opportunities online. Job applicants are invited to contact BorgWarner through BorgWarner’s website to verify the authenticity of any employment opportunities.