Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
Starszy Księgowy / Starsza Księgowa
new
Finanse
CAVATINA CUW Sp. z o.o.

Bielsko-Biała
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Specjalista/Mid
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Umiejętności
Wymagane
ms office
CIT
PIT
VAT
Opcjonalne
Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad prowadzeniem pełnych ksiąg handlowych grupy spółek zgodnie z ustawą o rachunkowości,
  • przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz innych sprawozdań dla instytucji zewnętrznych dla kilku Spółek z Grupy Cavatina sporządzanie kwartalnych pakietów sprawozdawczych na potrzeby konsolidacji,
  • sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych jednostkowych kilku Spółek z Grupy Cavatina,
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, GUS, NBP),
  • kontrola formalna, merytoryczna i rachunkowa dowodów księgowych,
  • czynne uczestnictwo w przygotowaniu raportów na potrzeby zarządu oraz banków,
  • współpraca z innymi działami z Grupy Cavatina.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, ekonomia, rachunkowość),
  • minimum 5 letnie doświadczenie w działach księgowości na podobnym stanowisku, w samodzielnym prowadzeniu pełnych ksiąg handlowych dla kilku Klientów,
  • umiejętność sporządzania cash flow,
  • umiejętność kalkulacji podatku dochodowego bieżącego oraz odroczonego,
  • praktyczna znajomość przepisów podatkowych CIT, VAT, PIT,
  • znajomość przepisów ustawy o rachunkowości oraz umiejętność stosowania ich w praktyce,
  • dobra znajomość j. angielskiego,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • otwartość na nowe zadania, wyzwania, chęć pracy w dynamicznym otoczeniu,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne (praca w grupie) oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • orientacja na cele i zadania, inicjatywa, chęć rozwoju i poszerzania swoich obowiązków,
  • mile widziana znajomość MSSF.

To oferujemy

  • pracę w najdynamiczniej rozwijającej się firmie sektora budownictwa,
  • duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego,
  • konkurencyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy,
  • wsparcie ze strony pozostałych współpracowników,
  • pakiet medyczny dla Ciebie i Twojej rodziny,
  • kartę Multisport dla Ciebie oraz Twoich bliskich,
  • udział w szkoleniach i konferencjach związanych z wykonywaną pracą,
  • darmową naukę języków obcych,
  • pracę w pięknych biurach, które zdobywają międzynarodowe nagrody.