Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
PR Specialist
new
Marketing
CCC S.A.

CCC S.A.
Warszawa
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Specjalista/Mid
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
CCC S.A.
CCC S.A.

Jesteśmy międzynarodową korporacją ze start-upową atmosferą, liderem branży FashionTech. Chcemy aby moda była dostępna dla każdego, wszędzie. Łączy nas wspólna radość i odwaga sięgania po więcej! Grupa CCC to 4 silne, komplementarne szyldy: CCC, Modivo, HalfPrice oraz DeeZee. Cechuje nas dynamiczny wzrost i możliwości rozwoju zawodowego w wielu obszarach m.in. e-commerce, marketing, design czy technologie. Niezależnie od tego jaką rolę pełnisz, codziennie masz bezpośredni wpływ na realizację naszej wizji - być #1 modową platformą omnichannel w CEE!

Wymagane umiejętności
kreatywność
marketing
fashion
Opis stanowiska

Co będziesz robić:

  • odpowiadać za działania PR marek własnych oraz obcych sprzedawanych w CCC
  • będziesz odpowiadać za zachowanie spójności komunikacji we wszystkich działaniach PR
  • organizować eventy oraz wydarzenia specjalne z obszaru fashion
  • analizować i monitorować aktywność PR’ową w sieci, przygotowywać raporty
  • odpowiadać za przygotowywanie kosztorysów, prezentacji, porównywanie ofert podwykonawców
  • wspierać zespół w bieżących działaniach
  • planować oraz realizować niestandardowe aktywności z zakresu PR
  • współtworzyć oraz być odpowiedzialnym za budżet działu

Szukamy osób, które:

  • posiadają min. 2-3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane w branży fashion, retail, agencje PR)
  • mają znajomość branży modowej w Polsce i na świecie, w tym są dobre rozeznanie w trendach
  • trafią analizować dane, wyciągać wnioski, na ich podstawie przygotowywać prezentacje i raporty
  • sprawnie poruszają się w środowisku branżowym
  • odważnie podejmują niestandardowe decyzje, poszukują niestandardowych rozwiązań, wdrażają aktywnie nowe pomysły, odnajduje się w dynamicznym środowisku pracy
  • mają znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2.
  • cechują się dobrym wyczuciem estetycznym oraz dbałością o detale

Oferujemy:

  • Prywatna opieka medyczna, bo zdrowie jest najważniejsze
  • Karty i kody rabatowe do CCC, eobuwie.pl, MODIVO i HalfPrice, bo ważne, żeby Twój wkład był doceniony
  • Program sportowy Multisport lub OK System, bo równie ważna jak rozwój jest dobra kondycja.
  • Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie, bo to zdrowie Twoje i Twoich bliskich jest ogromnie ważne
  • Pracę w dojrzałym Zespole Specjalistów i Ekspertów
  • Długofalową współpracę
  • Różnorodność projektów
  • Pracujemy hybrydowo, z domu i z biura w ustalonych proporcjach