Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
Młodszy/-a Specjalista/-tka ds. Finansów
new
Finanse
Coders Lab

Coders Lab
Warszawa
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Specjalista/Mid
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
finanse
excel
MS Excel
analiza
Opis stanowiska

Jesteśmy nowoczesną szkołą IT, umożliwiającą szybką zmianę zawodu oraz efektywne poszerzanie kompetencji cyfrowych. Skupiamy się na przekazywaniu praktycznych umiejętności przydatnych dla przyszłych pracodawców naszych Kursantów. Organizujemy zarówno intensywne kursy programowania webowego (JavaScript, Python, Java,) przygotowujące do zawodu testera, specjalisty SEO oraz poszerzające wiedzę z obszaru analizy danych. Prowadzimy kursy w formie stacjonarnej i online (na żywo, w Wirtualnej Klasie) w trybie dziennym, weekendowym i wieczorowym.

Prowadzimy także fundację Możesz ITy, która pomaga wychowankom domów dziecka zbudować samodzielną przyszłość i znaleźć pracę w branży IT.

Kierujemy się wartościami, które towarzyszą nam każdego dnia pracy:

  • Edukacja jest naszą pasją. Uczymy naszych kursantów i siebie.
  • Cenimy partnerstwo z kursantami, wykładowcami i pracownikami.
  • Dbamy o jakość naszych kursów i wszystkiego, co robimy.
  • Szanujemy zaangażowanie kursantów, wykładowców i każdego pracownika.

Co należałoby do Twoich obowiązków:

  • bieżąca analiza kosztów i przychodów oraz kontrolowanie odchyleń budżetowych
  • opracowywanie raportów i analiz finansowych wspierających decyzje biznesowe
  • udział w procesie zamknięcia miesiąca
  • współpraca z księgowością i innymi działami firmy
  • bieżąca kontrola dokumentów spółki (akceptacja faktur kosztowych, jak i sprzedażowych)
  • wsparcie w procesie budżetowania i prognozowania
  • bezpośrednia współpraca i raportowanie do Financial Managera

Szukamy osoby która:

  • jest absolwentem kierunku Finanse i Rachunkowość lub pokrewnego
  • posiada pierwsze doświadczenia zawodowe związane z finansami, controllingiem i zasadami rachunkowości
  • bardzo dobrze zna pakiet MS Office (głównie MS Excel) i narzędzia Google
  • posiada umiejętności analityczne oraz jest zaangażowana i chętna do nauki nowych rzeczy
  • jest komunikatywna, asertywna i samodzielna
  • jest terminowa i punktualna

Co oferujemy?

  • ciekawe projekty i duże pole do wdrażania własnych pomysłów
  • biuro 100 metrów od metra Rondo Daszyńskiego
  • hybrydowy model pracy - połowę czasu spędzamy w biurze, połowę zdalnie
  • możliwość bezpłatnego uczestniczenia w jednym z naszych kursów weekendowych
  • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, lekcje języka angielskiego oraz integracje, o których nie da się zapomnieć!