Rocket Jobs

CookCity

CookCity
Warszawa
9 000 - 13 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
sprzedaż B2B
komunikacja
angielski
sprzedaż
Sales
Komunikatywność
elastyczność
Mile widziane
Salesforce
CRM
kreatywność
multitasking
Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie całym procesem sprzedaży od poszukiwania potencjalnych partnerów do podpisania umowy, z głównym nastawieniem na etapy po umówieniu spotkania zapoznawczego:
  • Prospecting - wyszukiwanie najlepszych klientów dla CookCity
  • Inicjowanie rozmów, reprezentowanie firmy i budowanie zainteresowania oraz świadomości marki wśród potencjalnych partnerów biznesowych za pomocą wszystkich możliwych kanałów kontaktu
  • Umawianie i odbywanie spotkań z potencjalnymi partnerami w celu ich edukacji w zakresie nowego sposobu prowadzenia działalności gastronomicznej, poprzez dobre zrozumienie modelu biznesowego i wynikających z niego korzyści
  • Odpowiadanie na pytania, wątpliwości i zastrzeżenia potencjalnych klientów w oparciu o merytoryczną rozmowę, głęboką analizę potrzeb i prezentację szczegółów modelu (operacyjnych oraz finansowych)
  • Negocjowanie warunków umowy wraz z finalizacją
  • Realizowanie miesięcznych celów sprzedażowych i założonych współczynników konwersji
  • Utrzymanie pozytywnych relacji z pozyskanymi klientami w celu dalszej rozbudowy portfolio (inne lokalizacje w całej Polsce)
  • Współtworzenie strategii sprzedaży i marketingu, określenie najbardziej skutecznych kanałów sprzedaży
  • Udział w procesie rekrutacji, szkolenia i coaching mniej doświadczonych członków zespołu sprzedażowego (Specjalistów ds. Rozwoju Sprzedaży). Rola nie zakłada jednak samego zarządzania zespołem, jedynie procesem sprzedaży.
  • Raportowanie wyników codziennej pracy w systemie CRM, przygotowanie zestawień i analiz wyników tygodniowych/miesięcznych
  • Bycie na bieżąco z nowościami branżowymi

Nasze wymagania

  • Minimum 4 lata doświadczenia w sprzedaży kompleksowych produktów i usług skierowanych do klientów B2B, w branżach takich jak nieruchomości, gastronomia, usługi
  • Doświadczenie w zarządzaniu całym cyklem sprzedaży od prospectingu do zamknięcia, opartym na pro-aktywnym poszukiwaniu i pozyskiwaniu klienta
  • Doskonała komunikacja i zarządzanie relacjami z klientami w duchu zrozumienia ich potrzeb
  • Motywacja do działania, orientacja na wynik i silna chęć odniesienia sukcesu każdego dnia
  • Pewność w radzeniu sobie z obiekcjami, w oparciu o wiedzę branżową i kreatywne myślenie
  • Własna inicjatywa, mająca na celu zainteresowanie potencjalnych partnerów
  • Umiejętność współpracy w zespole, wzajemnego wsparcia i dzielenia się wiedzą
  • Zainteresowanie rozwojem kariery i otrzymywaniem informacji zwrotnych, aby poprawić wyniki i dążyć do samorozwoju
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym+ (min. B2/C1)
  • Mile widziana znajomość systemu CRM - Salesforce

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym
  • Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe + prowizja od sprzedaży
  • Ubezpieczenie zdrowotne w Allianz dla Ciebie i rodziny
  • Comiesięczny pakiet finansowy do wykorzystania na sport i rekreację
  • Dodatek funkcyjny na telefon/internet
  • MacBook Air do pracy
  • Pracę w młodej organizacji, gdzie wszystko dzieje się bardzo szybko i gdzie masz realny wpływ na biznes
  • Możliwość rozwoju zawodowego wraz z zespołem, który zbudował od zera m.in. Uber i UberEATS w Polsce i Europie Środkowej
  • Praca w modelu hybrydowym w granicach Warszawy: w biurze, zdalnie, terenowo

O nas

Jesteśmy międzynarodową firmą z pogranicza branży nieruchomości, gastronomii i technologii w fazie intensywnego wzrostu w Europie i szukamy młodych i energicznych osób, które dołączą do naszego zespołu w Polsce!

Oferujemy Ci niepowtarzalną okazję budowania zupełnie nowego biznesu od zera!

Pomóż nam wzmocnić polską gastronomię poprzez rozwój sektora dostawa jedzenia na zamówienie!!

9 000 - 13 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP