Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
Księgowy/-a
new
Finanse
Coral Travel Poland

Księgowy/-a

Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Specjalista/Mid
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Umiejętności
Wymagane
finanse
księgowość
Opcjonalne
Opis stanowiska

Coral Travel Poland jest częścią międzynarodowego koncernu turystycznego OTI Holding, który działa na rynku od 1992 roku. Grupa OTI zrzesza firmy z 7 krajów na całym świecie, a z jej usług skorzystało w tym czasie ponad 20 mln turystów.

W Polsce rozwija się dynamicznie od 1999 roku, będąc dziś na 4 miejscu w rankingu największych biur podróży. Oferuje wyjazdy wakacyjne do Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, Turcji, Egiptu, Tunezji oraz krajów egzotycznych: Dominikana, Tajlandia i Zjednoczone Emiraty Arabskie.

Do Działu Księgowości szukamy dokładnej, skrupulatnej oraz dobrze zorganizowanej osoby, która obejmie stanowisko Księgowego. Twoje kompetencje ocenimy na spotkaniu online 🙂

Oferujemy:

·       Pakiet benefitów (karta lunchowa, platforma MyBenefit, karta multisport, prywatna opieka medyczna, dobrowolne ubezpieczenie Generali, zniżki na wakacje)

·       Pracę od poniedziałku do piątku, w naszej Centrali w oparciu o umowę o pracę

Wymagania:

·       Wykształcenie minimum średnie ekonomiczne

·       Doświadczenie w pracy w księgowości - minimum 2 lata

·       Komunikatywna znajomość języka angielskiego

·       Doświadczenie w księgowaniu faktur (przychody, koszty)

·       Znajomość programu Symfonia – moduł finanse i księgowość

·       Znajomość programu Excel – poziom średni

Zakres obowiązków:

·       Księgowanie dowodów księgowych (faktury, PK, wyciągi bankowe)

·       Rozliczanie rozrachunków

·       Potwierdzanie sald

·       Analiza zapisów na kontach księgowych

·       Prace pomocnicze przy zamykaniu okresów rozliczeniowych i audytach

·       Uzgadnianie rejestrów VAT

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.