• Oferty
  • Brand Stories
  • Rocket Space

Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
Specjalista ds. Asysty technicznej (IT, logistyka)
new
Logistyka
DataConsult S.A.

Kraków
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Specjalista/Mid
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa

Zajmujemy się logistyką wewnętrzną przedsiębiorstw, czyli informatyką wspierającą pracę magazynów klientów. Produkujemy rozwiązania, które dostarczamy. Z naszych systemów WMS: ExpertWMS®, ExpertWMS® 3PL, ExpertWMS® Smart korzysta ponad 270 firm.

Wymagane umiejętności
komunikatywność
dobra organizacja pracy
WMS
it
obsługa klienta
Mile widziane
ERP
SQL
Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie projektów i wsparcie dla Twoich klientów w obszarach funkcjonalnych i technicznych systemu WMS
  • konfiguracja systemu ExpertWMS® dla logistyki wewnętrznej, w tym wdrażanie dodatkowych rozwiązań i testowanie nowych funkcjonalności
  • budowanie otwartej i opartej na zaufaniu relacji z Klientami
  • uzgadnianie wymagań funkcjonalnych dla procesów magazynowych i potrzeb biznesowych
  • zwinne prowadzenie projektów i zgłoszeń

Co jest dla nas ważne

  • minimum roczne doświadczenie w prowadzeniu projektów i pracy z klientem na poziomie analityczno- technicznym
  • znajomość procesów logistyki magazynowej
  • wysoka kultura pracy i kontaktu z klientami
  • dociekliwość w analizowaniu i rozwiązywaniu zgłoszeń
  • umiejętność współpracy i sprawnej komunikacji w zespole

  • doświadczenie we wdrażaniu lub utrzymywaniu jednego z systemów: WMS, ERP, MES, CRM
  • znajomość zagadnień z zakresu testowania i zapewnienia jakości oprogramowania
  • podstawowa znajomość relacyjnych baz danych oraz języka SQL

To oferujemy:

  • dbamy o dobro pracowników: liczy się dla nas Twoje zdrowie i rodzina
  • dajemy dużą swobodę działania i realny wpływ na produkt i rozwiązania
  • ważne jest dla nas pozytywne nastawienie i wysokie PH (poczucie humoru)
  • bardzo ważna jest dla nas pozytywna atmosfera w miejscu pracy, bardzo wysoko oceniana przez naszych pracowników
  • nie pracujemy w środowisku korporacyjnym
  • rozmawiamy ze sobą po polsku, ale liczy się dla nas znajomość każdego języka
  • jesteśmy otwarci na nowe pomysły
  • zdobywamy wiedzę w dwóch wiodących dziedzinach: IT i logistyka
  • realizujemy ciekawe projekty, związane z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami IT
  • dbamy o podnoszenie i rozwijanie kompetencji naszych pracowników
  • zapewniamy dostęp do platformy językowej dla Ciebie i osoby towarzyszącej
  • prywatną opiekę medyczną i kartę Multisport
  • wyjazdy, spotkania i budżety integracyjne
  • przyjazne środowisko pracy, wolne od dress code i "gorących biurek"
  • mamy system premiowania
  • mamy wdrożony program poleceń
  • bezpłatny parking samochodowy i rowerowy
  • zatrudniamy w oparciu o umowę o pracę (lub inne preferowane formy zatrudnienia)
  • współpracujemy długoterminowo i awansujemy w obszarach działalności firmy
  • u nas współpracujesz z doświadczonymi specjalistami
  • a ponadto: dużo się u nas dzieje, wyzwań nie będzie Ci z nami brakowało