Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Digital Marketing Specialist
new
Marketing
DepilConcept

Piaseczno
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Specjalista/Mid
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę, B2B
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Google Ads
Meta Ads
Google Analytics
Mile widziane
Sales Manago
Opis stanowiska

DepilConcept to największa sieć salonów trwałej depilacji w Polsce.

Misją naszej marki jest DAWANIE WOLNOŚCI. Wolność rozumiana przez pewność siebie, spontaniczność, brak kompleksów, radość, wygodę czy niezależność. Chcemy by każdy czuł się swobodnie. Był sobą - niezależnie od okoliczności.

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie i zarządzanie kampaniami PPC (Google Ads, Fb Ads),
  • Analizowanie danych, wyciąganie wniosków i przedstawianie rekomendacji,
  • Przygotowywanie raportów i rekomendacji dla Klientów sieci,
  • Współpracowanie z innymi członkami działu marketingu,
  • Współpracowanie z innymi działami: Operacyjnym, Kreacją, SEM,prowadzenie kampanii skierowanych na pozyskanie klienta, wzbudzenie jego zaangażowania oraz utrzymanie go na platformie,
  • Czuwanie nad projektami poczynając od proponowania pomysłów na kampanie, przez opracowanie treści, po złożenie wiadomości i wysłanie jej w świat,
  • Planowanie i wdrażanie automatyzacji komunikacji marketingowej,
  • Planowanie, tworzenie i realizowanie komunikacji wewnątrz naszej sieci,
  • Planowanie i realizowanie działań email marketingowych,
  • Wprowadzanie i aktualizacja treści na stronie www,
  • Monitorowanie efektywności realizowanych kampanii,
  • Bliska współpraca z: grafikami, copywriterami i innymi osobami,
  • Współuczestniczenie w pracach koncepcyjnych przy tworzeniu akcji promocyjnych.

Nasze wymagania

  • Min. roczne doświadczenie w realizacji kampanii reklamowych w min. jednym z wymienionych obszarów: Facebook Ads, LinkedIn Ads, TikTok Ads,
  • Znajomość i doświadczenie w pracy na celach reklamowych: lead, ruch, konwersja, sprzedaż,
  • Rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia,
  • Samodzielność i sumienność w działaniu,
  • Umiejętność tworzenia raportów i opracowywania logicznych wniosków na podstawie danych,
  • Doświadczenie w pracy z Google Analytics,
  • Znajomość najprostszych systemów CMS oraz narzędzi typu GTM,
  • Gotowość do pracy stacjonarnej w biurze w Piasecznie na początkowym etapie współpracy; w dalszej perspektywie możliwość pracy hybrydowej.

To oferujemy

  • Pracę w jednej z największych w Polsce i prężnie rozwijającej się sieci gabinetów trwałej depilacji DepilConcept,
  • Przyjazny team i dobrą atmosferę pracy,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub działalność gospodarczą,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (Abonament Alianz, karta Multisport).