• Oferty
  • Brand Stories
  • Rocket Space

Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
Creative Content Manager
new
Marketing
Dietly.pl

Dietly.pl
Gdańsk
8 000 - 10 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
Dietly.pl
Dietly.pl

Porównywarka cateringów dietetycznych Dietly.pl powstała z myślą o wygodzie. W jednym miejscu porównasz oferty, podejrzysz menu, znajdziesz ulubiony rodzaj diety i zamówisz catering. Rośniemy pod każdym względem. To co? Wskakuj, zapnij pasy i lecimy!

Wymagane umiejętności
kreatywność
dobra organizacja pracy
content
manager
social media
Mile widziane
e-commerce
Opis stanowiska

Misja

Dietly już podbiło Polski rynek żywienia! Ale tu nie kończą się plany założycieli. Zespół Dietly we wsparciu Grupy Żabka tworzą kolejne produkty i usługi dla branży cateringów pudełkowych, e-com oraz tech-food’u. Gdzie w tym Twoja rola?

Poszukujemy osoby, która będzie wymyślać, implementować, koordynować i nadzorować wszelkie działania kreatywne w naszych marketingowych (i sprzedażowych) poczynaniach. Zależy nam, żeby nasza komunikacja i kreacja we wszystkich kanałach SoMe, działaniach płatnych itd. była spójna i czytelna. Tyle, że bez nudy, z polotem i “z jajem” (jeśli temat tego nie wyklucza). Come and save us. :)

Zadania:

  • Lead dla kreatywnych działań na wszystkich płaszczyznach i kanałach komunikacji marki: własnych, płatnych, pozyskanych
  • Praca koncepcyjna i operacyjna przy bieżących działaniach komunikacyjnych oraz kampaniach i współpracach specjalnych
  • Ownership produkcji contentu na social media i blogu
  • Wsparcie w produkcjach reklamowych dla performance marketingu
  • Ścisła współpraca z kreatywną jednostką zespołu marketingu: copywriting i art direction/grafika
  • Zarządzanie wspierających freelancerów w zakresie produkcji contentu tj. artykuły blogowe, animacje, filmy na social media

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Doświadczenie w prowadzeniu różnorodnych projektów reklamowo/marketingowych (min. 2-3 lata doświadczenia z track record dostarczonych projektów),
  • Dużego “drive’u” osobistego, silnego ownershipu tematów, doświadczenie pracy w środowisku “hands-on”
  • Doświadczenia w dostarczaniu celów marketingowo-sprzedażowych (kluczowe KPIs)
  • Elastyczności i umiejętności dzielenia uwagi w równoległych projektach - od najmniejszego do największego.

Co oferujemy?

  • Współpracę na zasadach B2B, wynagrodzenie 8000-10000 zł netto (+ ewentualny vat)
  • Elastyczność pod względem miejsca: mamy pet-friendly biuro w Gdańsku Wrzeszcz, ale jeśli chcesz pracować gdzie indziej, jesteśmy otwarci na propozycje (nawet 100% remote)
  • Ludzi chętnych do współpracy, prawdziwych specjalistów w swoich dziedzinach, z którymi można góry przenosić, konie kraść, czy iść na browara :) - umiejętności, nastawienie, ale i culture fit jest dla nas bardzo ważny dobierając kolejne osoby do współpracy. Cenimy sobie atmosferę w firmie. :)
  • EAP - Program wsparcia współpracowników z zakresu prawnego, psychologicznego i innych
  • Znicha na catering pudełkowy
  • Dofinansowane pakiety Luxmed, Multisport i Ubezpieczenie na życie.
8 000 - 10 000 PLN

Netto miesięcznie - B2B