• Oferty
  • Brand Stories
  • Rocket Space

Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
Brand Manager
new
PM
Dietly.pl

Dietly.pl
13 000 - 16 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
Dietly.pl
Dietly.pl

Porównywarka cateringów dietetycznych Dietly.pl powstała z myślą o wygodzie. W jednym miejscu porównasz oferty, podejrzysz menu, znajdziesz ulubiony rodzaj diety i zamówisz catering. Rośniemy pod każdym względem. To co? Wskakuj, zapnij pasy i lecimy!

Wymagane umiejętności
Project managment
agile
e-commerce
marketing
Mile widziane
SQL
Google Analytics
Opis stanowiska

Kim jesteśmy?

Zespołem 70 osób, które przy wsparciu Grupy Żabka nieustannie pracuje nad nowymi rozwiązaniami w branży food-techu. Pierwszy i wciąż rozwijany produkt to CRM dla cateringów dietetycznych, natomiast ten najbardziej flagowy i znany to Dietly.pl - marketplace i porównywarka cateringów dietetycznych. Wprawdzie nadal jesteśmy fajni, zabawni i zdarza nam się zostać na browarze, ale to już ten etap, gdzie mamy Headów, Team Leaderów i coraz bardziej rozbudowane procesy.

Twój zakres obowiązków:

  • Koordynacja działań zakładów produkcyjnych i innych podwykonawców usług
  • Realizacja strategii biznesowej dla nowego kanału sprzedaży
  • Nadzór nad realizacją założeń biznesowych i finansowych
  • The bigger picture: Twoim zadaniem będzie spięcie kilku składowych nowego projektu na rynku cateringów dietetycznych. Będziesz mieć kontakt zarówno z zakładami produkcyjnymi, jak i firmami logistycznymi, czy dostawcami półproduktów - dlatego plusem będzie doświadczenie na polu HoReCa.

Nasze Wymagania:

  • Co najmniej 5 lat doświadczenia przy ogarnianiu projektów z pogranicza e-commerce/retail
  • Znajomość e-commerce/marketingu w stopniu pozwalającym na dyskusję zawierającą zwroty "konwersja, wordpress, google analitics, SQL”
  • Słowo "samodzielność", to nie jest pusta pozycja w CV
  • Funkcje excela nie są Ci obce, a telefon, to przedłużenie Twojej ręki. O e-mailach nawet nie wspominamy, bo jeśli będzie fuckup w środku nocy, to jesteś tą osobą, która po prostu go rozwiąże przed poranną odprawą
  • Ludzie muszą lubić Ciebie i vice versa, a Ty dodatkowo wiesz jak z nimi rozmawiać/ współpracować i koordynować ich pracę

To oferujemy:

  • Współpracę na zasadach B2B
  • Wynagrodzenie 13-16 k. netto (+ vat)
  • Miejsce pracy do wyboru: stacjonarnie (petfriendly biuro w centrum Wrzeszcza) / hybrydowo / zdalnie
  • Ciekawy i nowatorski projekt pod skrzydłami. Twoje doświadczenie, umiejętności i pomysły idą na równi z naszymi potrzebami i zamierzonymi do osiągnięcia celami. Pełna synergia
  • Brak dresscodu, przyjazną atmosferę w pracy i poza nią, podczas mniejszych i większych integracji :)

13 000 - 16 000 PLN

Netto miesięcznie - B2B