• Oferty
  • Brand Stories
  • Rocket Space

Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
Regionalny Kierownik Sprzedaży
Sales
Dietly.pl

Dietly.pl
Warszawa
9 000 - 12 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Manager/C level
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca z biura
Dietly.pl
Dietly.pl

Porównywarka cateringów dietetycznych Dietly.pl powstała z myślą o wygodzie. W jednym miejscu porównasz oferty, podejrzysz menu, znajdziesz ulubiony rodzaj diety i zamówisz catering. Rośniemy pod każdym względem. To co? Wskakuj, zapnij pasy i lecimy!

Wymagane umiejętności
komunikatywność
wysoka motywacja
sprzedaż
zarządzanie zespołem
raportowanie
praca w grupie
Opis stanowiska

Dietly.pl - to największy w Polsce marketplace oferujący wybór blisko 500 cateringów dietetycznych w Polsce. Aktualnie liczymy 69 osób na pokładzie i zasuwamy jak rakieta, bo rok temu było nas 30 osób. Naszym głównym źródłem reve jest właśnie Dietly, ale na co dzień tworzymy m.in oprogramowanie typu SaaS dla producentów diet pudełkowych oraz masę dodatkowych usług B2B, a jeśli o tym mowa, to właśnie dlatego ruszamy z niniejszą rekrutacją.

Zadania:

  • Stworzenie i implementacja procesów sprzedażowych dla nowego produktu i lokalizacji
  • Zbudowanie zespołu sprzedawców oraz dalsze efektywnie zarządzanie, w tym rozliczanie osiągniętych wyników
  • Codzienna współpraca z działem akwizycji i logistyki
  • Raportowanie oraz rozwój produktu we współpracy z Zarządem

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość branży “cateringu dla biur” (tzw. “pan kanapka”) - co najmniej 2 lata pracy, najlepiej również w roli kierownika
  • Doświadczenie na pozycji kierownika sprzedaży - co najmniej 1 rok
  • Aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych (tzw. Książeczka sanepidowska)
  • Wysoka motywacja do realizacji celów, osiągania targetów i generalnie ponadprzeciętnego performance’u
  • Dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne

Co oferujemy:

  • Wynagrodzenie na umowę B2B 9-12k netto (+VAT) w zależności od doświadczenia,
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 6-14
  • Niezbędne narzędzia do pracy: auto, laptop oraz telefon
  • Dofinansowanie do opieki medycznej Luxmed oraz Karty Multisport, ubezpieczenie na życie czy program wsparcia pracowników (EAP)
  • Mega spoko kulturę organizacyjną w firmie, która przez ostatnie 3 lata rosła co roku 3x.
9 000 - 12 000 PLN

Netto miesięcznie - B2B