Rocket Jobs

Digital Panda

Warszawa
5 500 - 9 000 PLNBrutto miesięcznie - UZ
6 500 - 9 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Specjalista/Mid
Forma zatrudnienia
Umowa zlecenie, B2B
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Umiejętności
Wymagane
e-commerce
Facebook Ads
Google Ads
Google Analytics
Performance
Opcjonalne
Samodzielność
data analyst
elastyczność
skuteczna komunikacja
multitasking
Opis stanowiska

(Senior / Mid) Google Ads / Facebook Ads Specialist

Jesteśmy małą, szybko rozwijającą się agencją digitalową, która wdraża najnowsze trendy marketingowe w życie, aby dostarczyć naszym klientom wyniki ponad ich oczekiwania. Obecnie obsługujemy klientów na rynku polskim, europejskim, amerykańskim i australijskim, a to dopiero początek naszego apetytu! Od wtorku do czwartku pracujemy w nowoczesnym biurze w Browarach Warszawskich, a w poniedziałki i piątki działamy zdalnie.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: (Senior / Mid) Google Ads / Facebook Ads Specialist

Czym będziesz się zajmować w codziennej pracy:

  • skuteczną optymalizacją kampanii e-commercowych oraz lead generation w systemach Google Ads & Facebook Ads
  • tworzeniem kreacji reklamowych lub współpracą z grafikiem,
  • analizą danych, wyciąganiem wniosków i zrozumiałym raportowaniem swoich działań na koniec miesiąca,
  • dbaniem o jak najlepsze relacje z klientami - bieżący kontakt (działamy bez accountów),
  • testowaniem nowinek marketingowych,
  • razem będziemy myśleć nad strategią dla każdego klienta.

Będziesz idealnym kandydatem, jeśli:

  • szukasz stabilnego miejsca do pracy i rozwoju oraz posiadasz minimum 1,5 roczne doświadczenie na podobnym stanowisku lub możesz pochwalić się podobnym stażem freelancerskim (wymagamy przykładów).
  • obsługujesz systemy Google Ads i Facebook Business Managera z zamkniętymi oczami,
  • analiza i przekopywanie danych w Google Analyticsie to dla Ciebie przyjemność oraz potrafisz wyciągać z nich wnioski,
  • ogarniasz Google Tag Managera i potrafisz otagować przyciski konwersji na stronie (mile widziane),
  • patrzysz na marketing jako całość, a nie tylko liczby w danej kampanii,
  • jesteś komunikatywny/a i nie boisz się wyzwań,
  • masz wysoką samodyscyplinę i jesteś świetnie zorganizowany/a,
  • zamiast problemów widzisz rozwiązania,
  • potrafisz zagłębić się w branżę klienta i z chęcią dowiesz się czegoś nowego o jego biznesie,

Chcielibyśmy Ci zaproponować:

  • wynagrodzenie podstawowe plus prowizyjne - nie ma górnego limitu, to Ty decydujesz, ile będziesz ostatecznie zarabiać,
  • umowę b2b lub jej równowartość brutto na umowie zlecenie,
  • możliwość wdrażania nowości w reklamie internetowej,
  • ciekawe i wymagające projekty, które pozwolą Ci się wykazać i rozwinąć,
  • hybrydowy model pracy biuro-dom,
  • możliwość wdrażania swoich pomysłów w pracy agencji,
  • swobodną atmosferę i elastyczny czas pracy,
  • wsparcie reszty zespołu i możliwość dodatkowej nauki na szkoleniach zewnętrznych jak i wewnętrznych,
  • możliwości szybkiego rozwoju wraz ze wzrostem firmy.

Mamy nadzieję, że to właśnie z tobą będziemy niedługo współpracować! Nie zapomnij załączyć potwierdzenia swoich wyników w prowadzeniu dotychczasowych kampanii.

5 500 - 9 000 PLN

Brutto miesięcznie - UZ

6 500 - 9 000 PLN

Netto miesięcznie - B2B