Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Kierownik ds. CRM
new
Sales
Dr. Max

Dr. Max
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Manager/C level
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
Wymagane umiejętności
Salesforce
Customer Data Platform
jęz. angielski
CRM
Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Realizacja kampanii CRM
  • Wdrożenie strategii CRM zgodnie z założeniami Grupy, w celu zdobycia oraz utrzymania lojalności klientów
  • Aktywne wykorzystywanie dostępnych narzędzi (m.in. Salesforce Marketing Cloud) w celu doskonalenia doświadczeń klientów
  • Wprowadzenie i realizacja programu lojalnościowego na rynku krajowym
  • Prowadzenie komunikacji i działań w ramach programu lojalnościowego
  • Planowanie i śledzenie ścieżek konsumenckich na platformach on-line Dr.Max
  • Projektowanie i monitorowanie ścieżek konsumenckich na platformach online firmy
  • Analiza danych dotyczących doświadczenia klientów i implementacja działań korygujących

Wymagania:

  • Doświadczenie w realizacji kampanii CRM
  • Praktyczne doświadczenie w pracy z systemem Salesforce Marketing Cloud lub innym systemem marketing automation np. Exponea, Synerise, Hubspot, Selligent itp.
  • Umiejętność korzystania z Customer Data Platform (CDP)
  • Umiejętność skoncentrowania działań na polepszeniu doświadczeń klienta i rozwiązywaniu problemów we wszystkich kanałach omnichannel
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Wysokie umiejętności organizacji pracy własnej i zespołu
  • Biegła znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Gotowość do pracy stacjonarnej we Wrocławiu (2 dni w miesiącu)

Oferujemy:

  • Odpowiedzialną, ale równocześnie ciekawą i kreatywną pracę w prężnie rozwijającej się firmie, będącej kluczowym graczem nie tylko na rynku polskim, ale także w UE
  • Realny wpływ na przyszłe sukcesy i kierunki rozwoju firmy
  • Możliwość realizacji własnych inicjatyw
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i inne świadczenia
  • Elastyczne godziny pracy i przyjazny zespół
  • Przestrzeń do rozwoju zawodowego w dużej organizacji

Benefity:

  • Dofinansowanie do karty sportowej Multisport
  • Prywatna opieka medyczna Luxmed
  • Grupowe ubezpieczenie na życie Warta
  • Dofinansowanie nauki języka angielskiego
  • Kursy języków obcych eTutor
  • Programy szkoleniowe (specjalistyczne, menadżerskie)
  • Paczki rzeczowe świąteczne oraz bonusy pieniężne dla pracowników na Wielkanoc i Boże Narodzenie
  • Wyjścia integracyjne
  • Wczasy pod gruszą
  • Dofinansowanie wypoczynku dzieci
  • Darmowy parking