Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przysz┼éo┼Ťci.

Specjalista/stka ds. handlowych ­čÜÇ
new
Sales
E plus M Sp. z o.o.

Rodzaj pracy
Pełny etat
Do┼Ťwiadczenie
Specjalista/Mid
Forma zatrudnienia
Umowa o prac─Ö
Tryb pracy
Praca z biura

Jeste┼Ťmy liderem w bran┼╝y z jednym z najbardziej kompletnych portfolio. Oferujemy markowe produkty w cenach, na kt├│re mog─ů sobie pozwoli─ç wszyscy klienci. Sw├│j ┼Üwiat budujemy wok├│┼é pomys┼é├│w na bycie lepszym ka┼╝dego dnia dla siebie i dla innych.

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiej─Ötno┼Ťci
relacje z Klientami
Angielski
sprzeda┼╝
Opis stanowiska

­čîŹ Fabryczna 5, ┼üoziska

Ôťů Tw├│j zakres obowi─ůzk├│w:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klient├│w oraz budowanie i utrzymywanie d┼éugoterminowych relacji biznesowych
  • Analiza potrzeb i oczekiwa┼ä klient├│w, dostosowanie oferty do ich wymaga┼ä
  • Przygotowywanie i negocjowanie um├│w handlowych
  • Monitorowanie rynku i konkurencji, prowadzenie analiz i raportowanie wynik├│w sprzeda┼╝y i dzia┼éa┼ä marketingowych prze┼éo┼╝onym
  • Realizacja wyznaczonych cel├│w sprzeda┼╝owych i bud┼╝etowych
  • Wsp├│┼épraca z innymi dzia┼éami firmy w celu zapewnienia zgodno┼Ťci oferty z mo┼╝liwo┼Ťciami produkcyjnymi i dostawczymi
  • Realizacja dzia┼éa┼ä marketingowych w celu promowania oferty firmy
  • Obs┼éuga klient├│w, udzielanie informacji na temat produkt├│w
  • Monitorowanie i rozwi─ůzywanie problem├│w i reklamacji klient├│w
  • Praca w systemie wewn─Ötrznym oraz zewn─Ötrznych systemach kontrahent├│w
  • Kreowanie wizerunku marki zgodnie z filozofi─ů sp├│┼éki

­čĺíNasze wymagania:

  • Do┼Ťwiadczenie w sprzeda┼╝y i zarz─ůdzaniu klientami
  • Umiej─Ötno┼Ť─ç pozyskiwania nowych klient├│w i budowania stabilnych relacji z klientami
  • Znajomo┼Ť─ç bran┼╝y odzie┼╝owej i pracy z sieciami handlowymi
  • Umiej─Ötno┼Ť─ç identyfikowania potrzeb i oczekiwa┼ä klient├│w
  • Zdolno┼Ťci negocjacyjne i umiej─Ötno┼Ť─ç prowadzenia rozm├│w handlowych
  • Umiej─Ötno┼Ť─ç prezentacji i promocji produkt├│w lub us┼éug
  • Doskona┼éa organizacja pracy oraz umiej─Ötno┼Ť─ç planowania czasu i zarz─ůdzania priorytetami
  • Umiej─Ötno┼Ť─ç samodzielnego podejmowania decyzji i rozwi─ůzywania problem├│w handlowych
  • Znajomo┼Ť─ç technik sprzeda┼╝owych i umiej─Ötno┼Ť─ç wykorzystywania ich w praktyce
  • Dobra komunikacja interpersonalna i umiej─Ötno┼Ť─ç budowania relacji z zespo┼éem handlowym
  • Odpowiedzialno┼Ť─ç i zaanga┼╝owanie w realizacj─Ö cel├│w sprzeda┼╝owych
  • Kreatywno┼Ť─ç i umiej─Ötno┼Ť─ç poszukiwania nowych mo┼╝liwo┼Ťci rozwoju dzia┼éu handlowego
  • Bardzo dobra znajomo┼Ť─ç j─Özyka angielskiego w mowie i pi┼Ťmie

Mile widziane:

  • Wykszta┼écenie kierunkowe lub osoby w trakcie studi├│w
  • Bardzo dobra znajomo┼Ť─ç j─Özyka francuskiego lub/i niemieckiego

Ô×í´ŞĆ To oferujemy:

  • Ciekaw─ů i pe┼én─ů wyzwa┼ä prac─Ö w m┼éodym i dynamicznym zespole
  • Otwarto┼Ť─ç na Twoj─ů pomys┼éowo┼Ť─ç i kreatywno┼Ť─ç
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o prac─Ö (lub inna dogodna forma zatrudnienia), w pe┼énym wymiarze godzin
  • Zaawansowane narz─Ödzia do organizacji pracy
  • Praca od poniedzia┼éku do pi─ůtku w godzinach 8-16
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do efekt├│w pracy
  • Mo┼╝liwo┼Ť─ç awansu i rozwoju zawodowego zgodnie ze ┼Ťcie┼╝k─ů kariery
  • Prywatn─ů opiek─Ö medyczn─ů i gwarancj─ů dost─Öpno┼Ťci termin├│w oraz dost─Öpem do specjalist├│w
  • Komfortowe biura
  • Szkolenia bran┼╝owe
  • Mo┼╝liwo┼Ť─ç zmiany ┼Ťwiata na lepsze dzi─Öki byciu lepszym dla siebie i innych