Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Młodszy Specjalista ds. finansów i dokumentacji magazynowej
Finanse
Easyeko

Easyeko
Kraków
5 000 - 5 500 PLNBrutto miesięcznie - UZ
5 000 - 5 500 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa zlecenia, Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
COMARCH ERP OPTIMA
finanse
księgowość
Ms office
Google Sheets
samodzielność
praca w zespole
odpowiedzialność
Opis stanowiska

EasyEko to stabilna i stale rozwijająca się firma związana z branżą odnawialnych źródeł energii. Od 6 lat dostarczamy kompleksowe rozwiązania w zakresie fotowoltaiki, pomp ciepła oraz termomodernizacji.

W EasyEko wierzymy, że kluczem do sukcesu jest inwestycja w ludzi- dlatego stawiamy na rozwój naszych pracowników, tworzenie przyjaznego miejsca pracy oraz budowanie długotrwałych relacji z naszymi klientami.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisko:

Młodszego Specjalisty ds. finansów i dokumentacji magazynowej

Zakres obowiązków:

  • kontrola stanów magazynowych
  • zapewnienie sprawnego przebiegu procesów magazynowych
  • prawidłowe wprowadzanie dokumentów magazynowych (PZ, RW, WZ; MM-,MM+)
  • wystawianie faktur
  • ewidencja kosztów
  • przygotowywanie niezbędnych zestawień i raportów
  • kontrola obiegu dokumentacji sprzedażowej
  • rozliczanie i monitorowanie płatności

Wymagania:

  • znajomość Comarch ERP Optima
  • doświadczenie w obszarze finansów lub księgowości,
  • minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • praktyczna znajomość obsługi programów pakietu MS Office (w szczególności MS Excel) oraz Google Sheets
  • samodzielność i dobra organizacja własnej pracy;
  • odpowiedzialność oraz umiejętność współpracy w zespole

Oferujemy:

  • stałe wynagrodzenie, jeśli jesteś masz status studenta i nie ukończyłeś 26 roku życia to Twoje brutto= netto czyli tyle zarabiasz "na rękę"
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę / zlecenie
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • realną możliwość rozwoju zawodowego i wdrażanie swoich pomysłów
  • szkolenie oraz stałe wsparcie przełożonych w trakcie pracy
  • pracę w nowoczesnym biurze i parking pracowniczy
  • pracę w młodym zespole
  • wszystkie niezbędne narzędzia do pracy

Jeśli jesteś gotowy/a na rozwój i poszerzenie swoich kompetencji - APLIKUJ!

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

5 000 - 5 500 PLN

Brutto miesięcznie - UZ

Brutto miesięcznie - UoP