Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
Customer Support Specialist
new
Support
Edrone

Edrone
4 500 - 5 500 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Edrone
Edrone

We work with eCommerce businesses of all sizes and from any segment. In our customers portfolio you will find companies like: Xiaomi, Timberland, Converse, Husqvarna, Ryłko, Tous, Sneaker Peeker, Sneaker Studio and over a thousand others.

Wymagane umiejętności
komunikatywność
konsultant
odpowiedzialność
angielski
kreatywność
Mile widziane
e-commerce
saas
Friendly offer
Opis stanowiska

Poszukujemy osoby do zespołu Customer Care w edrone!

Trochę o nas:

  • Jesteśmy opartym na AI e-CRM dedykowanym firmom e-Commerce do kompleksowego wsparcia działań i budowania relacji z ich klientami. Wierzymy, że przyszłość należy do firm technologicznych, a nie handlowych.
  • Nieustannie dostarczamy przełomowe technologie, wykorzystywane przez gigantów, do firm dowolnej wielkości.
  • Dostarczamy zaawansowane rozwiązania Marketing Automation, oparte na naszych algorytmach, które są łatwe w instalacji (Plug'n'Play). Naszym celem jest pomoc w zrozumieniu zachowań klientów (Customer Intelligence) i zaangażowaniu ich (Marketing Automation) za pomocą kompleksowej chmury marketingowej e-commerce.

Trochę o Tobie:

  • lubisz kontakt z klientem
  • jesteś pozytywny, energiczny i uśmiechnięty
  • jesteś zaangażowany/ana
  • nie boisz się wyzwań i nowych obowiązków
  • jesteś osobą proaktywną
  • umiesz pracować pod presją czasu
  • znasz angielski na poziomie min B2
  • znasz podstawy marketingu i/lub interesujesz się e-commerce
  • lubisz się rozwijać i śledzić trendy

Będziesz odpowiedzialna za:

  • kontakt z klientami i ich obsługę
  • tworzenie scenariuszy Marketing Automation dla klientów
  • szkolenia dla klientów, online ale również w ramach spotkań w “realu”