Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. montażu systemów grzewczych
Inżynieria
EKO HELIOS

EKO HELIOS
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
Wymagane umiejętności
Prawo jazdy B
montaż pomp ciepła
hydraulika
elektryka
komunikatywność
zaangażowanie
Opis stanowiska

Specjalista ds. montażu systemów grzewczych - Twój nowy etap zawodowy!

Dołącz do naszego dynamicznego zespołu i uczestnicz w rewolucji w dziedzinie energii odnawialnej! Jako Specjalista ds. montażu systemów grzewczych będziesz mieć okazję do:

  • montażu i podłączenia nowoczesnych pomp ciepła,
  • instalacji innowacyjnych systemów ogrzewania podłogowego,
  • tworzenia efektywnych instalacji wentylacji mechanicznej,
  • wykonywania precyzyjnych podłączeń hydraulicznych i elektrycznych zgodnie z najwyższymi standardami,
  • uruchamiania urządzeń, testowania ich działania oraz programowania ich pracy,
  • przeprowadzania przeglądów technicznych i serwisowania zainstalowanych systemów.

Nie masz doświadczenia w montażu pomp ciepła? Nie ma problemu! Oferujemy przyuczenie dla osób z pasją do techniki i gotowością do nauki.

Wymagania:

  • Chęć rozwoju w obszarze energii odnawialnej,
  • Doświadczenie w instalacjach ogrzewania podłogowego, wentylacji mechanicznej lub hydrauliki będzie dodatkowym atutem,
  • Znajomość podstawowych zasad hydrauliki,
  • Umiejętność efektywnej organizacji pracy własnej i w zespole,
  • Komunikatywność, zaangażowanie i gotowość do działania,
  • Prawo jazdy kat. B.

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Umowę o pracę zapewniającą pewność zatrudnienia,
  • Możliwość zdobycia i rozwijania umiejętności w montażu nowoczesnych technologii grzewczych z zakresu Odnawialnych Źródeł Energii,
  • Indywidualny plan rozwoju zawodowego obejmujący udział w szkoleniach i kursach,
  • Przyjazne środowisko pracy, gdzie liczy się każdy pracownik,
  • Adekwatne wynagrodzenie do Twoich umiejętności i zaangażowania.

Dołącz do nas i wspólnie przyczyniajmy się do budowy przyszłości zrównoważonej energetycznie!