• Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażZarządzanie sprzedażąCategory Manager (Zdowie i Uroda)
    Category Manager (Zdowie i Uroda)
    new
    Sprzedaż
    Empik

    Empik

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    analiza

    negocjacje

    myślenie strategiczne

    Mile widziane

    język angielski

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Nasza multikategoryjna oferta to już ponad 15 milionów produktów w 20 kategoriach, takich jak książka, zabawka, art. szkolne i papiernicze, produkty cyfrowe, ale również zdrowie i uroda, elektronika, dom i ogród czy sport.

    W ramach unikatowego omnikanałowego ekosystemu łączymy ponad 350 salonów stacjonarnych z bogatą ofertą dostępną na Empik.com, w tym marketplace (EmpikPlace) i poprzez aplikację mobilną. Ponad 7 mln Polaków rocznie dokonuje zakupów we wszystkich naszych kanałach o wartości ponad 3 mld PLN.

    Empik to także jedna z najbardziej rozpoznawalnych i zaufanych marek w Polsce, o ponad 75-letniej bogatej historii.

    Jednocześnie jako Grupa Empik wzmacniamy naszą ofertę dla klientów poprzez rozwijany ekosystem usług, oferując m.in. dostęp do cyfrowych treści – audiobooki, ebooki, podcasty (Empik Go) czy bilety na wydarzenia kulturalne i rozrywkowe (Going, Empik Bilety).

    Tryb pracy hybrydowy (4 dni pracy z biura + 1 dzień w trybie home office)

    Twój zakres obowiązków:

    • tworzenie strategii produktowej dla kategorii zdrowie i uroda;
    • pozyskiwanie dostawców i negocjacje warunków współpracy;
    • tworzenie i realizację planów zakupowych, sprzedażowych i działań promocyjnych;
    • definiowanie kierunków działań marketingowych dla danej grupy produktów;
    • opracowywanie strategii cenowej dla kategorii;
    • planowanie poziomu zakupów i zapasów magazynowych w oparciu o zaawansowaną analitykę danych;
    • przygotowywanie budżetów sprzedażowych i ich realizację;
    • analizę skuteczności sprzedaży, przygotowywanie rekomendacji i raportów sprzedażowych.

    Korzyści dla Ciebie:

    • Biuro w Centrum Warszawy
    • System premiowania
    • Karta zniżkowa na produkty
    • Prywatna opieka medyczna
    • Karta Multisport
    • Konkursy z nagrodami
    • Ubezpieczenie na życie

    Nasze wymagania:

    • posiadasz wiedzę praktyczną w zakresie zarządzania kategorią e-commerce (mile widziane doświadczenie z branży drogeryjnej lub rynek kosmetyczny);
    • posiadasz wysoko rozwinięte zdolności analityczne (znajomość MS Excel w stopniu zaawansowanym oraz Google Analytics w stopniu podstawowym) i negocjacyjne;
    • efektywnie planujesz i organizujesz pracę własną;
    • swoje decyzje opierasz na danych;
    • cechujesz się pozytywną energią i otwartością na zachodzące zmiany;
    • w zagrożeniach dostrzegasz szanse, a trudności przekuwasz w wyzwania.

    Mile widziane:

    • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.