• Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażZarządzanie sprzedażąJunior Category Manager Sport
    Junior Category Manager Sport
    new
    Sprzedaż
    Empik

    Empik

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    myślenie analityczne

    negocjacje

    analiza

    Mile widziane

    znajmość branży sport

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Nasza multikategoryjna oferta to już ponad 15 milionów produktów w 20 kategoriach, takich jak książka, zabawka, art. szkolne i papiernicze, produkty cyfrowe, ale również zdrowie i uroda, elektronika, dom i ogród czy sport.

    W ramach unikatowego omnikanałowego ekosystemu łączymy ponad 350 salonów stacjonarnych z bogatą ofertą dostępną na Empik.com, w tym marketplace (EmpikPlace) i poprzez aplikację mobilną. Ponad 7 mln Polaków rocznie dokonuje zakupów we wszystkich naszych kanałach o wartości ponad 3 mld PLN.

    Empik to także jedna z najbardziej rozpoznawalnych i zaufanych marek w Polsce, o ponad 75-letniej bogatej historii.

    Jednocześnie jako Grupa Empik wzmacniamy naszą ofertę dla klientów poprzez rozwijany ekosystem usług, oferując m.in. dostęp do cyfrowych treści – audiobooki, ebooki, podcasty (Empik Go) czy bilety na wydarzenia kulturalne i rozrywkowe (Going, Empik Bilety).

    Miejsce pracy: Warszawa, tryb stacjonarny (+2 dni home offce w miesiącu)

    Twój zakres obowiązków:

    • Realizacja strategii produktowej dla kategorii sport i rekreacja, na platformie Empik.com;
    • Analiza skuteczności sprzedaży, przygotowywanie rekomendacji i raportów sprzedażowych;
    • Realizacja planów zakupowych, sprzedażowych i działań promocyjnych;
    • Analiza danych w zakresie poziomu zakupów i stanów magazynowych;
    • Realizacja działań marketingowych dla danej grupy produktów;
    • Opracowywanie strategii cenowych dla przydzielonej kategorii;
    • Stały monitoring konkurencji i trendów rynkowych;
    • Rozwój oferty i bazy dostawców.

    Korzyści dla Ciebie:

    • Biuro w Centrum Warszawy
    • System premiowania
    • Karta zniżkowa na produkty
    • Prywatna opieka medyczna
    • Karta Multisport
    • Konkursy z nagrodami
    • Ubezpieczenie na życie

    Nasze wymagania:

    • Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu ofertą produktową i jej rozwoju;
    • Dobrze odnajdujesz się w świecie ecommerce i rozumiesz potrzeby Klientów;
    • Potrafisz analizować i interpretować dane oraz znasz tajniki Excela;
    • Masz wysokorozwinięte umiejętności negocjacyjne;
    • Jesteś dobrym organizatorem pracy własnej;
    • Mile widziana znajomość w branży sportowej lub outdoorowej.