Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
Młodszy specjalista ds. zakupów
new
Finanse
Esoleo

Esoleo
Warszawa
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Specjalista/Mid
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Umiejętności
Wymagane
ms office
organizacja pracy
Opcjonalne
prawo jazdy
ERP
Incoterms
Opis stanowiska

Będziesz odpowiedzialna/y za:

·        podejmowanie działań kontrolnych i interwencyjnych związanych z realizacją dostaw krajowych,

·        kontrole nad dostępnością oraz dostawami,

·        rozwiązywanie problemów związanych z zamówieniami,

·        sporządzanie raportów i analiz,

·        planowanie i sprawna realizacja procesu zakupu i kooperacji,

·        wspieranie procesu selekcji dostawców poprzez wyszukiwanie i tworzenie list potencjalnych dostawców, pozyskiwanie ofert, ich wycenę, określenie poziomu jakości i analiza warunków finansowych dostawców,

·        koordynacja dostaw do magazynu, monitorowanie terminowości dostaw,

·        optymalizacja stanów magazynowych,

·        zarządzanie towarami nierotującymi i wolno rotującymi,

·        rozwiązywanie reklamacji dotyczących zakupionych towarów,

·        współpraca z kooperantami firmy,

·        administracja dokumentów magazynowych w obszarze zakupów.

Mamy dla Ciebie:

·        pracę u lidera z rynku OZE,

·        możliwość rozpoczynania pracy między 7.00, a 9.00,

·        pełen pakiet benefitów– po okresie próbnym,

·        pracę w przyjaznym zespole,

·        stabilne i długoterminowe zatrudnienie,

·        możliwość awansu i rozwoju osobistego.

Wyślij nam swoje CV jeśli posiadasz:

·        wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowane kierunki: elektryka, energetyka, inne inżynierskie z branży, logistyka),

·        dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel i Word,

·        umiejętność negocjacji

·        łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

·        bardzo dobra organizacja pracy własnej.

Mile widziane:

·        znajomość programu typu ERP,

·        znajomość Incoterms,

·        prawo jazdy kategorii B,

·        doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

·        proekologiczny styl życia.