Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Konsultant Techniczny w j. Włoskim
new
Support
FiVOCS Sp. z o.o.

Szczecin
4 300 - 7 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
praca w grupie
multitasking
elastyczność
komunikatywność
konsultant
organizacja pracy
j. włoski
Friendly offer
Opis stanowiska

FiVOCS to młoda firma działająca w sektorze obsługi klienta od 2017 roku. Młodzi i dynamiczni, posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze klienta. Wiemy, jak ważne jest dziś dla firmy osiągnięcie najwyższego poziomu satysfakcji klienta.

Praca polega na rozwiązywaniu problemów technicznych sprzętu elektronicznego przez telefon i e-mail.

Nasze wymagania:

  • zaawansowana znajomość języka włoskiego
  • umiejętność obsługi komputera
  • gotowość do podjęcia pracy w pełnym wymiarze (od poniedziałku do piątku)
  • odpowiedzialność w przetwarzaniu danych osobowych
  • chęć pracy z ludźmi
  • pozytywne nastawienie do pracy

To oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)
  • możliwość pracy w zróżnicowanym kulturowo, międzynarodowym środowisku
  • praca w pomocnym i profesjonalnym otoczeniu
  • oferujemy pełen trening przygotowujący do podjęcia pracy.
  • prywatna opieka medyczna.
4 300 - 7 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP