Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Sales Support Specialist
new
Support
Foodcom S.A.

Warszawa
4 500 - 6 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
4 500 - 6 000 PLNBrutto miesięcznie - UZ
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę, Umowa zlecenia
Tryb pracy
Praca z biura

Jesteśmy międzynarodową firmą handlową działającą w branżach Food, Animal Nutrition, Industrial oraz FMCG. Stawiamy na pasję, motywację, współpracę i zaufanie. Jeśli poszukujesz pracy pełnej satysfakcjonujących wyzwań i rozwoju, to czekamy na Ciebie!

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
Angielski
Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • Administracyjne wsparcie działu handlowego
  • Obsługa bieżącej korespondencji z klientami i dostawcami
  • Wsparcie w planowaniu transportu oraz realizacji zamówień
  • Przygotowywanie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi standardami

Nasze wymaga

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację ustną i pisemną
  • Znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość MS Excel
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność w działaniu i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Dobra organizacja czasu pracy

To oferujemy

  • Dopłatę do prywatnej opieki medycznej i zajęć sportowych FitProfit
  • Spotkania integracyjne, np. piwne piątki, wyjścia zespołowe, imprezy świąteczne
  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się organizacji o stabilnej pozycji na rynku
  • Szkolenia wdrożeniowe oraz możliwość rozwoju umiejętności pod okiem Buddiego
  • Biuro zlokalizowane w sercu Warszawy (Rondo Daszyńskiego)

4 500 - 6 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP

Brutto miesięcznie - UZ