Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przysz┼éo┼Ťci.

Dodaj ogłoszenie
­čîč Specjalista ds. obs┼éugi klienta ­čîč z j. francuskim
new
Consulting
Foundever

Foundever
Warszawa
Rodzaj pracy
Pełny etat
Do┼Ťwiadczenie
Sta┼╝/Junior
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiej─Ötno┼Ťci
obsługa klienta
francuski
ms office
Opis stanowiska

FoundeverÔäó jest globalnym liderem w bran┼╝y customer experience (CX). Dzi─Öki 170 000 wsp├│┼épracownik├│w na ca┼éym ┼Ťwiecie jeste┼Ťmy zespo┼éem stoj─ůcym za najlepszymi rozwi─ůzaniami dla +750 wiod─ůcych marek na ┼Ťwiecie. Nasze innowacyjne rozwi─ůzania CX i technologie s─ů zaprojektowane tak, aby wspiera─ç potrzeby operacyjne naszych klient├│w i dostarcza─ç klientom bezproblemowe do┼Ťwiadczenia w najbardziej kluczowych momentach ­čÜÇ

Szukamy kandydat├│w i kandydatek na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa, Mokot├│w

Do Twoich zadań będzie należało:

Ôťů Obs┼éuga klienta w j─Özyku francuskim i angielskim;

Ôťů Obs┼éuga pr├│┼Ťb klient├│w, takich jak modyfikowanie, anulowanie lub aktualizowanie istniej─ůcych zam├│wie┼ä;

Ôťů Przekazywanie klientowi wa┼╝nych aktualizacji dotycz─ůce zam├│wie┼ä;

Ôťů Zarz─ůdzanie informacjami o koncie klienta.

Czego od Ciebie oczekujemy:

­čîŹ J─Özyk: Doskona┼éa znajomo┼Ť─ç j─Özyka francuskiego (C1) i bardzo dobra znajomo┼Ť─ç angielskiego (B2);

­čĺ╝Do┼Ťwiadczenie: ┼Üwietnie je┼Ťli masz w obs┼éudze klienta. Ale je┼Ťli go nie masz, wszystkiego Ci─Ö nauczymy;

­čĺ╗ Technologia: Umiej─Ötno┼Ť─ç obs┼éugi komputera;

­čî× Osobowo┼Ť─ç: Entuzjastyczna i zmotywowana. Z umiej─Ötno┼Ťci─ů koordynowania wielu zada┼ä jednocze┼Ťnie.

Atutami b─Öd─ů:

­čôŁ Skrupulatno┼Ť─ç I bycie dok┼éadnym;

­čĺ¬ Asertywno┼Ť─ç I umiej─Ötno┼Ť─ç samodzielnego podejmowania decyzji;

­čöž Umiej─Ötno┼Ť─ç rozwi─ůzywania problem├│w;

­čĄŁ Umiej─Ötno┼Ťci mi─Ökkie.

Warunki zatrudnienia:

­čôť Rodzaj umowy zale┼╝y od Ciebie (Umowa o Prac─Ö lub Umowa Zlecenie);

­čĺ░ Wynagrodzenie podstawowe + bonusy;

­čĆí Praca stacjonarna na warszawskim Mokotowie.

Co mo┼╝e by─ç jeszcze dla Ciebie wa┼╝ne:

­čĺŞ Dofinansowanie zakupu okular├│w I wakacji;

Ôťî Program polece┼ä pracowniczych;

­čÄë Bony na r├│┼╝ne okazje (┼Ťwi─Öta, Dzie┼ä dziecka, etc.);

­čĺŐ Ubezpieczenie medyczne Medicover.

­čĆć Dofinansowanie karty Multisport.