Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Wolontariusz Marketing Specialist
new
Marketing
Fundacja Kompetencji Cyfrowych

Rodzaj pracy
Praktyka/Staż
Doświadczenie
Specjalista/Mid
Forma zatrudnienia
Umowa o staż, Dowolna
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
Wymagane umiejętności
kreatywność
Content
copywriting
Mile widziane
skuteczna komunikacja
Canva
ChatGPT
Friendly offer
Opis stanowiska

Hej!

Jeśli masz minimum 2h tygodniowo, które chcesz poświęcić na swój rozwój to ta oferta jest dla Ciebie!

👾Jesteśmy fundacją, która pomaga innym fundacjom odnaleźć się w cyfrowym świecie. 👾

Budujemy społeczność osób, które rozwijają się w IT oraz Design i chcą przy tym wspierać innych. Pomagamy nie tylko NGO, ale też sobie nawzajem w odnajdywaniu ścieżek, które pomogą nam wszystkim osiągnąć swoje cele.

Nasze projekty to okazja aby podzielić się swoją wiedzą ale też czerpać z wiedzy innych, między innymi doświadczonych mentorów, którzy mogą udzielić feedbacku w oparciu o wasze realne przykłady. Realizujemy już projekty związane z projektowaniem stron internetowych i aplikacji mobilnych, tworzeniem strategii marketingu online, identyfikacji wizualnych i automatyzacji.

Jeśli chcesz do nas dołączyć i pomóc nam z tym projektem to oferta dla Ciebie!

CO BĘDZIESZ ROBIĆ:

  • Pomożesz nam w stworzeniu i prowadzeniu Instagrama promującego idę wolontariatu online.
  • Współpracować z naszymi ekspertami jak i partnerami w przygotowaniu ciekawych i chwytliwych reelsów/postów
  • Organizować webinary ze specjalistami które pomogą nam rozwijać kompetencje cyfrowe w organizacjach pozarządowych
  • Współtworzyć razem z zespołem plan treści
  • Odkrywać nowe tematy oparte o problemy NGO w Polsce

WYMAGANIA:

  • Znajomość memów i trendów :)
  • Doświadczenie z prowadzeniem Instagrama
  • umiejętności tworzenia prostych grafik (np. Canva), montaż krótkich filmów

Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi projektami, wpadnij na naszego LinkedIna ;)