Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
Doradca Sprzedaży
new
Sales
Go Sport Polska

Warszawa
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Umiejętności
Wymagane
Proaktywność
innowacyjność
Opcjonalne
Opis stanowiska
Praca czy pasja? Połącz jedno z drugim!

Do naszej drużyny w CH Blue City w WARSZAWIE poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Dołącz do naszego zespołu i pomóż nam zadbać o potrzeby naszych Klientów oraz wygląd sklepu.

Co możesz zyskać?

  • umowę o pracę
  •  zniżki na zakupy w naszych sklepach
  •  konkursy i szkolenia
  •  kartę Multisport
  •  opiekę medyczną
  •  możliwość połączenia pracy ze studiami
  •  super atmosferę
  •  szkolenia

Spokojnie, nie zostaniesz rzucony na „głęboką wodę” w pierwszych dniach pracy – zapewniamy odpowiednie wdrożenie.

W Go Sport łączą nas takie wartości jak: praca zespołowa, proaktywność, innowacyjność, zorientowanie na cel. Jeśli Ty również cenisz sobie te aspekty w pracy – nie czekaj, wyślij swoje CV już teraz i daj się poznać!