Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
Kierownik produkcji filmów reklamowych
new
Media
GPD Agency & Film Studio

Swadzim
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Specjalista/Mid
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura

Jesteśmy kreatywną agencją reklamową. Mamy biura w Poznaniu i Warszawie, własne studio filmowe oraz dom produkcyjny w Swadzimiu. To tam przecinają się ścieżki najbardziej kreatywnych ludzi w naszej branży. Wybierz miejsce dla siebie i dołącz do nas!

Wymagane umiejętności
organizacja pracy
reklamy
praca w grupie
Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja pracy swojej i zespołu realizującego produkcję
  • Układanie harmonogramu prac
  • Poszukiwanie lokalizacji oraz dopełnianie formalności związanych z ich wynajęciem
  • Sporządzanie oraz kontrola budżetu produkcji
  • Współpraca z zespołem podwykonawców
  • Współpraca z innymi działami agencji

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w branży reklamowej
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, głównie Excela
  • Świetnie będzie jeśli posiadasz wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2, a jeśli Twój j. niemiecki jest komunikatywny, to uważamy to za ogromny atut
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w prowadzone projekty
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Samodzielność w działaniu i kreatywności
  • Wykazywanie inicjatywy w rozwiązywaniu bieżących problemów
  • Umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy

To oferujemy

  • Stabilność i pewność, że zostaniesz na dłużej, czyli zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Spokój, że jest na sali lekarz, czyli prywatną i bezpłatną opiekę medyczną świadczoną przez LUXMED
  • Pracę w komfortowym i prestiżowym studio filmowym w Swadzimiu
  • PSIEfantastyczne piątki, czyli cotygodniową możliwość zabrania pupila do pracy
  • Sporo szans na to, by wszystkich poznać, złapać oddech i zjeść coś pysznego podczas wspólnych wyjść integracyjnych