Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Super Asystentka Zarządu
Support
Greywolf SA

Greywolf SA
Warszawa
4 000 - 7 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Angielski
prawo jazdy
Opis stanowiska

Cześć!

Nie, nie szukamy zwykłej asystentki.

Szukamy multitaskowej turboogarniaczki dynamicznego i wielowątkowego obszaru pracy CEO Greywolf Group, czyli…. prawej ręki najszybszego szefa świata!

Jeśli jesteś szybsza niż Michele Mouton i ogarniasz jeszcze więcej wątków na sekundę niż Andrea Sachs, jeśli uwielbiasz wyzwania i podróże, a zegarek jest Ci potrzebny głównie do mierzenia przyśpieszenia od 0 do 100 km/h – TA PRACA JEST WŁASNIE DLA CIEBIE!

Poszukujemy osoby, która wesprze CEO Grupy Greywolf w realizacji najważniejszych projektów grupy, a zaprosimy Cię do realizacji bardzo fajnych projektów!

W 2024 koncentrujemy się nie tylko na dynamicznym rozwoju Greywolf i jej wiodących marek - Fastline Advertising, AI Dantes, Fastline Racing Academy, Fastline Supercars i Fastline Supercars Club, ale przede wszystkim na rozbudowie portfolio naszych produktów. A to oznacza niesamowitą przygodę kreowania i wdrażania naszych idei w życie!

Gotowa?

To gaz do dechy i startujemy w 2024!

Mariusz Miękoś

Twój nowy szef

W pracy będziesz odpowiedzialna za wsparcie szefa i lidera Greywolf Group w realizacji najważniejszych projektów.

Jeśli zaginanie czasoprzestrzeni w kalendarzu, oraz szwajcarska precyzja nie są Ci obce – rozglądamy się właśnie za Tobą!

Szukamy przebojowej, bezkompromisowej i profesjonalnej PROJECT MANAGERKI do asystowania CEO Greywolf Group w realizacji kluczowych projektów agencji reklamowej Fastline Advertising i dynamicznie rozwijającej się jej części Fastline Racing Academy.

Co fajnego Cię u nas czeka?

  • Niesamowita przygoda przy tworzeniu i realizacji unikatowych projektów;
  • Kreacja idei i wdrażanie nowych produktów w ofercie marek Greywolf;
  • Wsparcie przy organizacji niespotykanych wydarzeń w Polsce i za granicą;
  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z partnerami biznesowymi oraz wewnątrz grupy;
  • Koordynacja dynamicznej współpracy ambitnego zespołu z wymagającymi klientami;
  • Ogarnianie wielowątkowego kalendarza szefa grupy - organizacja spotkań, zebrań, wyjazdów służbowych i konferencji;
  • Interdyscyplinarna organizacja pracy biura grupy;
  • Koordynacja przygotowywanie dokumentacji projektów, procedur wewnętrznych oraz wsparcie w ich implementacji ;
  • Wsparcie w organizacji działań rekrutacyjnych;

…i wiele innych biznesowych wyzwań!

Co w zamian?

  • rozwój i możliwość doskonalenia kompetencji;
  • dynamiczna ścieżka rozwoju managerskiego;
  • zespół gotowy do realizacji najśmielszych Twoich pomysłów;
  • ciągłe wyzwania, dużą samodzielność, realny wpływ na podejmowane inicjatywy oraz działania;
  • atrakcyjne podróże zawodowe;
  • atrakcyjne warunki płacy i pracy w oparciu o kontrakt b2b;
  • atrakcyjny pakiet i narzędzia pracy;

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • doświadczenia na podobnym stanowisku - chętnie agencyjnego, eventowego
  • umiejętności poprawnego redagowania tekstów oraz prowadzenia korespondencji formalnej również po angielsku;
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego płynnej komunikacji;
  • sprawności w posługiwaniu się MS Office i narzędziami do zarządzani aprojektami;
  • dobrych umiejętności organizacji swojej pracy;
  • ponadprzeciętnego zaangażowania, sumienności i rzetelności;
  • wysoce rozwiniętych umiejętności interpersonalnych oraz nienagannej kultury osobistej;
  • umiejętności pracy pod presją czasu;
  • dyspozycyjności;
  • prawa jazdy min. kat. B – zamienimy je w licencję wyścigową!

Zainteresowana? Wysyłaj CV!

Pamiętaj o zawarciu w swojej aplikacji klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

4 000 - 7 000 PLN

Netto miesięcznie - B2B