Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista SEO
new
SEO
Grupa Komputronik

Poznań
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę, B2B
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
e-commerce
Google Analytics
Google Search Console
Microsoft Excel
Semstorm
HTML
Senuto
Ahrefs
Mile widziane
Google Looker Studio
Opis stanowiska

Co będzie Twoim zadaniem?

  • Udział w tworzeniu i realizacji strategii SEO dla komputronik.pl,
  • Audyt oraz weryfikacja aktualnej sytuacji SEO,
  • Przygotowywanie rekomendacji optymalizacyjnych,
  • Badanie i analiza słów kluczowych oraz tworzenie content planów,
  • Śledzenie najnowszych rozwiązań związanych z SEO i ich implementacja,
  • Monitorowanie działań konkurencji,
  • Analiza oraz raportowanie efektów działań,
  • Wykorzystywanie LLM i AI w celu automatyzacji działań.

Jakie są nasze wymagania?

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w prowadzeniu działań SEO,
  • Doświadczenie w optymalizacji e-commerce oraz serwisów contentowych,
  • Znajomość aktualnych trendów i zmian w Google,
  • Znajomość podstaw tworzenia stron w HTML,
  • Znajomość narzędzi podstawowych: Google Analytics, Google Search Console,
  • Znajomość narzędzi wspierających: Ahrefs, Screaming Frog lub inny crawler, SENUTO, Semstorm, Google Looker Studio, MS Excel,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Samodzielność i zorientowanie na szukanie rozwiązań,
  • Umiejętność wyciągania wniosków na podstawie zebranych danych,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym korzystanie ze źródeł i narzędzi SEO.

Oferujemy:

  • Będziesz pracować w stabilnej firmie, która przeszła przez wiele etapów rozwoju, ma niekorporacyjne podejście do pracy, daje dużo autonomii, swobody i daje możliwość wykonywania różnorodnych zadań
  • Będziesz mógł korzystać ze schematów działania, ale też śmiało poza nie wychodzić. To nie jest skomplikowane miejsce pracy z dużą ilością procedur
  • Twoja praca będzie potrzebna, wykorzystywana i doceniana
  • Wokół siebie będziesz mieć zespół różnorodnych osób, każdy jest ekspertem w swojej dziedzinie. Będziesz mógł korzystać z ich wiedzy, jak i dzielić się swoją