Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
Asystent ds. rachunkowości
new
Finanse
Grupa PKF Consult

Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa zlecenie, Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
angielski
finanse
pakiet office
Opis stanowiska

PKF BPO Sadowska-Malczewska Sp.k. jest częścią Grupy PKF Consult. PKF jest polską firmą należącą do międzynarodowej sieci PKF International. W ramach spółki realizujemy usługi księgowe oraz kadrowo-płacowe dla Klientów polskich oraz międzynarodowych. Dołącz do nas i rozwijaj się razem z nami!

Zadania na tym stanowisku to:

  • księgowanie dokumentów źródłowych w różnych systemach finansowych,
  • sporządzanie raportów i zestawień finansowych na bazie zaksięgowanych dokumentów,
  • wystawianie faktur sprzedaży, wprowadzanie przelewów do realizacji,
  • segregowanie i archiwizowanie dokumentów,
  • pomoc w innych pracach biurowych i administracyjnych oraz współpraca przy zadaniach i projektach realizowanych w ramach działu.

Dołącz do nas jeśli:

  • jesteś studentem, preferowane kierunki: rachunkowość, finanse, podatki lub ukończyłeś/aś liceum ekonomiczne,
  • charakteryzuje Cię chęć rozwoju w dziedzinie podatków i rachunkowości.
  • posiadasz wiedzę z zakresu zagadnień finansowo-księgowych,
  • dobrze znasz język angielski,
  • szybko uczysz się i potrafisz wykorzystywać wiedzę w praktyce,
  • posiadasz dobre umiejętności komunikacyjne i organizacyjne.

Oferujemy:

  • Hybrydowa forma pracy
  • Zajęcia językowe
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenia grupowe
  • Szkolenia merytoryczne, informatyczne i z umiejętności miękkich
  • Dofinasowanie do kursów, studiów, egzaminów państwowych
  • Multisport
  • Premia za polecenia pracownicze
  • Dofinansowanie do okularów
  • Świadczenia urlopowe
  • Elastyczny wybór formy zatrudnienia
  • Dodatkowe diety do delegacji służbowej
  • Spotkania integracyjne, konkursy, eventy
  • Webinary dla pracowników i ich najbliższych o zdrowiu psychicznym

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

W przypadku rekrutacji, w ramach której może dojść do zatrudnienia na podstawie umowy o pracę przesłanie do Administratora danych osobowych w zakresie szerszym, niż określony w art. 22 (1) Kodeksu pracy (tj. imię (imiona) i nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe wskazane przez taką osobę, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia), stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Administratora w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę możną wycofać w dowolnym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofanie.