Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Dyspozytor międzynarodowy
new
Sales
Hegelmann Group

Częstochowa
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura

Jesteśmy firmą międzynarodową oferującą szeroką gamę usług transportowych, logistycznych, magazynowania, hotelarskich oraz innych świadczeń. Dzięki ciągłym inwestycjom i innowacjom możemy zaoferować naszym klientom najlepsze usługi.

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
Angielski
Sales
ukraiński
rosyjski
Mile widziane
e-commerce
francuski
niemiecki
Friendly offer
Opis stanowiska

Hegelmann Transporte Sp. z oo o. jedna z wiodących firm transportowych w Europie poszukuje Kandydatów na stanowisko Dyspozytora międzynarodowego ze znajomością języka angielskiego oraz rosyjskiego.

Zadania:

Bieżąca obsługa klientów w zakresie organizacji i koordynowania transportów;

Koordynacja kierowców (praca z trackerem GPS oraz mapami online);

Rozwiązywanie aktualnych problemów;

Administrowanie dokumentacją rozliczeniową;

Kontrola nad jakością i terminowością dostaw.

Oczekiwania:

Znajomość języka angielskiego oraz rosyjskiego na poziomie min. B1/B2 - warunek konieczny;

Biegła znajomość komputera oraz pakietu MS Office;

Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach pod presją czasu;

Umiejętność szybkiego uczenia się;

Umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej.

Mile widziane:

Doświadczenie zawodowe w firmie transportowej.

Oferujemy:

Praca w międzynarodowym zespole;

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowe o pracę;

Narzędzia, niezbędne do wykonywania pracy;

Możliwość zdobycia doświadczenia w prężnie rozwijającej się firmie;

Szkolenia oraz wsparcie doświadczonych pracowników;

Możliwość rozwoju zawodowego;

Praca w młodym zespole;

Pakiet świadczeń.