Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Senior Accountant / Samodzielna Księgowa
Finanse
Hegelmann Group

Poznań
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura

Jesteśmy firmą międzynarodową oferującą szeroką gamę usług transportowych, logistycznych, magazynowania, hotelarskich oraz innych świadczeń. Dzięki ciągłym inwestycjom i innowacjom możemy zaoferować naszym klientom najlepsze usługi.

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
Optima
dobra organizacja pracy
UoR
Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za prowadzenie pełnej księgowości wybranych spółek;
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT, PIT), JPK;
  • Księgowanie wszelkich zdarzeń gospodarczych;
  • Kontrola i uzgodnienia zapisów na kontach księgowych;
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych;
  • Czynny udział w zamknięciu miesiąca.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub pokrewne;
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w księgowości na samodzielnym stanowisku;
  • Mile widziana znajomość programu księgowego Optima;
  • Samodzielność, odpowiedzialność;
  • Bardzo dobra znajomość UoR oraz aktualnych przepisów podatkowych.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Szkolenia (wewnętrzne i zewnętrzne);
  • Przyjazna i pomocna kultura biznesu;
  • Pakiet świadczeń.