Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Asystent / Asystentka projektanta (HVAC)
new
Inżynieria
Hermanos Sp. z o.o.

Kraków
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Microsoft Excel
Ms office
Mile widziane
AutoCAD
instalsoft
Audytor OZC
Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:

  • Przygotowanie wytycznych montażowych dla poszczególnych realizacji,
  • Wykonywanie schematów realizacyjnych instalacji ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji,
  • Wykonywanie uzgodnień projektowych z instalatorami i dostawcami,
  • Bieżąca analiza oraz optymalizacja kosztów realizacji,
  • Rozliczanie inwestycji,
  • Tworzenie przedmiarów na podstawie dokumentacji, koncepcji, projektów, wytycznych inwestora,
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziana specjalność w zakresie Ogrzewnictwa, Wentylacji i Klimatyzacji),
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office,
  • Zadaniowe podejście do powierzonych obowiązków,
  • Chęć rozwoju własnych kompetencji zawodowych,
  • Zainteresowanie zagadnieniami technicznymi z dziedziny inżynierii środowiska, energooszczędności i nowoczesnych technologii,
  • Mile widziana znajomość AutoCad, InstalSoft, Audytor OZC lub podobnych branżowych,
  • Umiejętność i chęć do pracy w zespole.

To oferujemy

  • Umowę o pracę,
  • Możliwość dopasowania godzin pracy do programu studiów,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji pod okiem doświadczonych inżynierów,
  • Przyjazne środowisko pracy,
  • Wygodnie i nowocześnie wyposażone biuro.