Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Kierownik ds. Marketingu
new
Marketing
Hermanos Sp. z o.o.

Kraków
8 000 - 12 000 PLNBrutto miesięcznie - Dowolna
Pełny etat
Doświadczenie
Manager/C level
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
marketing
Opis stanowiska

W związku z szybkim rozwojem naszej firmy, szukamy osoby na stanowisko Kierownik ds. Marketingu 🚀

Obowiązki:

● Tworzenie i realizacja długofalowej strategii marketingu

● Wdrażanie strategii marketingowych

● Zarządzanie budżetem marketingowym

● Monitorowanie efektów działań oraz realizacja wyników sprzedaży

● Organizacja oraz koordynacja eventów offline / kampanii outdoor

● Dbanie o spójność komunikacji we wszystkich kanałach marketingowych.

● Zarządzanie kampaniami marketingowymi - od koncepcji do realizacji, w tym kampanie cyfrowe, social media, e-mail marketing, marketing treści.

● Zarządzanie działaniami SEO

● Inicjowanie procesów innowacyjnych w firmie, rozwijanie nowych produktów i modyfikowanie już istniejących

● Budowanie świadomości marki.

● Analiza rynku

SZUKAMY OSOBY, KTÓRA:

● Posiada min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

● Posiada doświadczenie z tworzeniem kampanii marketingowych od zera

● Zna bardzo dobrze obszar analityki internetowej

● Posiada wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne

● Jest otwarta na zmiany, chętnie przedstawia nowe pomysły

● Jest samodzielny/a w realizacji projektów, ale także umiesz pracować w zespole

● Ma doświadczenie w Marketingu B2B

● Zdolność analitycznego myślenia, planowania i podejmowania decyzji na podstawie danych

● Chęć rozwoju, nastawienie na cel, kreatywność i doświadczenie w social media

OFERUJEMY:

● Umowę o pracę na pełny etat lub B2B

● Benefity pracownicze

● Możliwość rozwoju zawodowego w stabilnej firmie

● Praca w komfortowym, klimatyzowanym biurze

● Przyjazne środowisko pracy

8 000 - 12 000 PLN

Brutto miesięcznie - Dowolna