Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. Fakturowania
new
Finanse
Hermanos Sp. z o.o.

Kraków
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Microsoft Excel
Mile widziane
comarch optima
Opis stanowiska

Obowiązki:

  • Wykonywanie zadań administracyjnych;
  • Opieka nad dokumentami sprzedażowymi i zakupowymi;
  • Wystawianie dokumentów sprzedażowych i kontrola płatności;
  • Koordynacja obiegu dokumentów pomiędzy spółką a księgowymi i kadrowymi;
  • Przygotowywanie pism, raportów, zestawień;
  • Dbanie o sprawne funkcjonowanie biura;

Wymagamy:

  • Min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziani studenci ostatnich lat studiów z dostępnością do pracy na pełen etat lub tuż po studiach);
  • Dobra znajomość narzędzi/programów biurowych (EXCEL);
  • Dobra znajomość zagadnień i przepisów prawa związanych z prowadzeniem działalności (m.in. obsługa kasy fiskalnej, gospodarka magazynowa);
  • Umiejętności analityczne;
  • Dobra znajomość przepisów dot. księgowania dokumentów;
  • Komunikatywność i dobre umiejętności interpersonalne;
  • Umiejętność redagowania pism;
  • Wysokiej kultury osobistej;
  • Dokładność, sumienność i samodzielność;

Mile widziane:

  • Znajomość programu Comarch Optima;

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o UoP;
  • Nastawienie na integrację, przyjazną atmosferę bez korporacyjnych procesów;
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań;
  • Możliwości rozwoju;
  • Benefity pracownicze;