Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. zakupów
new
Inżynieria
Hermanos Sp. z o.o.

Kraków
6 000 - 9 000 PLNBrutto miesięcznie - Dowolna
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Microsoft Excel
Opis stanowiska

W związku z szybkim rozwojem naszej firmy, szukamy Specjalisty ds. Zakupów

Obowiązki:

  • Prowadzenie procesów zakupowych
  • Tworzenie i rozwijanie relacji z dostawcami
  • Analiza, ocena i wybór dostawców w oparciu o zebrane wcześniej informacje
  • Poszukiwanie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań w ramach prowadzonych procesów zakupowych
  • Zarządzanie dokumentacją projektową i logistyką zamówień
  • Rozwiązywanie problemów związanych z zamówieniami
  • Sporządzanie raportów i analiz
  • Planowanie i sprawna realizacja procesu zakupu
  • Wspieranie procesu selekcji dostawców poprzez wyszukiwanie i tworzenie list potencjalnych dostawców, pozyskiwanie ofert, ich wycenę, określenie poziomu jakości i analiza warunków finansowych dostawców

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży budowlanej (materiały budowlane, fotowoltaika, pompy ciepła)
  • Wykształcenie wyższe inżynierskie
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Umiejętność negocjacji
  • Wiedza z zakresu realizacji procesów zakupowych
  • Umiejętność analitycznego myślenia, skrupulatność i dokładność
  • Silna orientacja na osiąganie wyznaczonych celów biznesowych
  • Umiejętność komunikacji oraz współpracy w grupie

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat lub B2B
  • Benefity pracownicze
  • Możliwość rozwoju zawodowego w stabilnej firmie
  • Praca w komfortowym, klimatyzowanym biurze
  • Przyjazne środowisko pracy

6 000 - 9 000 PLN

Brutto miesięcznie - Dowolna