Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

HR Specialist
new
HR
Dietly.pl

Dietly.pl
7 000 - 8 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Angielski
Rekrutacja
Microsoft Excel
Opis stanowiska

Kim jesteśmy?

Dietly.pl w bardzo dużym uproszczeniu jest marketplacem i porównywarką cateringów dietetycznych. Jeśli wczytasz się w to, co robimy, to nagle okaże się, że jesteśmy jednym z największych graczy w branży foodtech w Polsce i mamy kilka solidnych filarów biznesowych. Oprócz marketplace, dużą część biznesu zajmuje B2B: sprzedaż oprogramowania do zarządzania cateringami, outsourcing usług np. logistycznych czy działalność offline w retailu. Jesteśmy też miejscem, gdzie krzywa wzrostu firmy jest bardziej stroma, niż w większości przedsiębiorstw w Polsce, co przyznał nam Deloitte, umieszczając nas w TOP50 najszybciej rozwijających się firm w naszej części Europy.

Rola:

Poszukujemy nowej osoby, która zasili nasz 4-osobowy zespół HR-owy. ;) Szukamy kogoś o wszechstronnym podejściu, gotowego na różnorodne wyzwania oraz posiadającego doświadczenie w rekrutacji i opiece nad pracownikami. Jeśli cechujesz się elastycznością, otwartością na drugiego człowieka i chęcią współpracy - zapraszamy do Nas!

Obowiązki

  • samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych na różne szczeble firmy,
  • aktywne poszukiwanie talentów z rynku oraz potencjalna współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie rekrutacji,
  • kompleksowa obsługa umów z dostawcami oraz współpracownikami (zawieranie, przedłużanie, rozwiązywanie), administrowanie, ścisła współpraca z działem prawnym w Dietly, działem Kadr i Płac w Żabce,
  • koordynacja obszaru benefitów,
  • organizacja i nadzór spotkań oraz wyjazdów integracyjnych,
  • pomoc przy procesie onboardingu nowych osób,
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy oraz wsparcie w realizacji działań employer brandingowych,
  • aktywne uczestnictwo w kreowaniu polityki personalnej, realizacja lub wsparcie innych projektów w obszarze HR.

Wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie w zakresie prowadzenia rekrutacji E2E na różnorodne stanowiska (mile widziane w doświadczenie w obszarze IT),
  • znajomość i umiejętność stosowania skutecznych narzędzi sourcingowych,
  • doświadczenie w pracy z dokumentacją pracowniczą (przygotowywanie dokumentów tj. umowy, aneksy oraz wiedza na temat zasad przy różnych formach współpracy),
  • praktyczna wiedza w obszarze organizacji spotkań/wyjazdów integracyjnych,
  • samodzielność, dobra organizacja pracy,
  • komunikatywność na wysokim poziomie, umiejętność budowania relacji z innymi,
  • umiejętność posługiwania się j. angielskim w stopniu komunikatywnym.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy w systemie ATS,
  • praktyczna wiedza z zarządzania benefitami pracowniczymi.

Oferujemy

  • współpracę na zasadach B2B,
  • widełki wynagrodzenia: 7000 – 8000 PLN netto + VAT (B2B),
  • pracę w systemie hybrydowym (proporcje do ustalenia 😊),
  • benefity:
  • dofinansowanie do karty Multisport,
  • dofinansowanie do opieki medycznej LUXMED,
  • platforma EAP,
  • 26 płatnych dni wolnych w ciągu roku,
  • i oczywiście zniżka na catering dietetyczny ;)
  • luźny klimat i pracę w zgranym zespole, który chętnie wymienia się wiedzą i doświadczeniami.
7 000 - 8 000 PLN

Netto miesięcznie - B2B